Wpis z mikrobloga

#rozdajo Hej Miraski. Taka mała akcja dla różowego. Jeśli będzie powyżej 100 plusów, oddam własnoręcznie zrobionego pluszaka. Załączam fotkę. Pluszak jest zrobiony z włóczki himalaya dolphin baby, także jest mięciutki :) oczka są bezpieczne, żeby dzidzia nie wyciągnęła. Misiek ma ok 25cm. Jedna prośba. Chciałbym, żeby osoba, która otrzyma pluszaka podzieliła się wrażeniami. Może coś zmienić, ulepszyć.. a może po prostu jest idealny :) Pomoże to w obraniu dobrego kierunku. A chcielibyśmy robić takie rzeczy na zamówienie.. często personalizowane :) Zielonki nie biorą udziału. Edit: Losowanie w 31.03 po zmianie czasu o 20:00 :)
boulderdash - #rozdajo Hej Miraski. Taka mała akcja dla różowego. Jeśli będzie powyże...

źródło: comment_j47PzwDo2trBxF1XwEeeamOTJeRZNUBN.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@boulderdash: Jeśli wszystko jest dobrze szczepione to nie ma opcji żeby coś dziecko wyrwało itp, materiał jest bardzo dobry, przyjemny i miękki w dotyku. Sam kiedyś kupiłem takiego misia robionego własnoręcznie i jestem zadowolony. Jak ruszy jakaś sprzedaż to zawołaj mnie mirku a napewno coś zamówię ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiam
  • Odpowiedz
Jakby chciała robić na zamówienie jasno brązowe albo szare, niech wcześniej kupi mały zapas bo pod koniec roku producent się nie wyrabiał już drugi rok z rzędu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daox: no właśnie.. Czemu? Taka pierwsza myśl, że takie pluszaki często związane są z dziećmi.. Później przyszła druga myśl, że nawet różowe śpią z miskami i często taki Misiek ma wartość dodana ;) także jest dla każdego ;)
  • Odpowiedz