Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: czy im się to rzeczywiście opłaca? Mam wrażenie że mimo mniejszego % od zakupu to na steamie gra dotarłaby do o wiele większego grona odbiorców, chyba że ja nie mam racji i im się to rzeczywiście opłaca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@iMarek22: chodzi o promowanie u siebie gierki przez x tygodni, by kilka tygodni przed premierą wyłączyć jej sprzedaż na platformie, ja tu widzę marketing za free, ale niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeśli się mylę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wpgg: to by trzeba było spytać tych od Metro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@guest: w jakiś wywiadach wypowiadali się że to był błąd z exclusivem dla egs, a ile w tym prawdy a ile marketingowej gadaniny to ciężko mi orzec
  • Odpowiedz
@wpgg: uuu, to byś musiał link podrzuć, bo mnie zaciekawiłeś @iMarek22: no i to chyba jest 1 taki przypadek do tej pory wśród tych wszystkich gier co przed premierą uciekły na epica
  • Odpowiedz
tak samo było/jest to słabe z gta5


@guest: ale przynajmniej pobierało się pełną prędkością z serwerów steama a nie 50kb/s od rockstara
  • Odpowiedz
@guest: nie kupujesz a tylko wypożyczasz. Jak steam upadnie to i Twoje gry upadną, taka jest polityka steam. Niech dodają lancher do gier i będzie git tak jak na gog
  • Odpowiedz