Wpis z mikrobloga

@Szarozielony: a nie o zmodyfikowanych genetycznie super ludziach z dodatkowymi organami zakutych w zbroje wspomagane o wytrzymałości czołgu, którym przewodzą jeszcze więksi i jeszcze bardziej super ludzie i maszynach kroczących wielkości budynków i uzbrojonych jak okręty wojenne, obsługiwanych przez połączenie ludzkiej swiadomosci z AI?

  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szarozielony @kozaqwawa no i ci super ludzie zakuci w czołg są jechani przez kazdego obcego na solo chyba, ze są ultramarines xD. Wyobrazcie sobie ze nasza ziemia to jeden z zaginionych swiatow podczas ery zametu, a krucjata imperium jeszcze do nas nie dotarła xd. Ale by było.
  • Odpowiedz
@Ashi12 w Intro pierwszego Dawn of War było widać drop pody na koniec. I było widać jak hamują w locie. Inaczej desant marines rozwaliłby cały teren konfliktu jak deszcz meteorów XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szarozielony @kozaqwawa Mysle ze gdyby doleciał do nas imperator, to byłby exterminatus, bo to herezja ze na naszym swiecie nie modlimy sie do maszyn xd, ale z drugiej strony moze i nie bo wiekszosc by go nie wziela za boga, czyli prawilnie. Tak czy siak, cala populacja do gwardii i na serwitory xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szarozielony No smiesznie by było, ale ogolnie ciekawa sprawa, zagioniona terra. A gdzies tam jest prawdziwe imperium i leci do nas xd. Ale jakiz to bylby twardy szok gdyby sie okazało ze wszystkie te rzeczy ktore sa w ksiazkach byly naprawde, #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@WodzNaczelny tysiac synow jest o prospero z perspektywy synow a prospero w plomieniach ze strony wilkow, akurat jestem w trakcie czytania prospero w plomieniach, poczatek lekkie #!$%@? ale potem idzie ladnie. Ale tysiac synow bylo bardzo dobre
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WodzNaczelny Poczatek jest ze tak powiem nie taki jakbys sie spodziewal, ale jest fajnie opisane (zakladam ze czytalea tysiac synow) o kompani tego amhlodiego skarssena,othere wyrdmakwe itd. fajnie sie to czyta porownojac z perspektywą tysiaca synow :).
  • Odpowiedz
@Ashi12: to jest wszytko co wyszło po naszemu?
@Szarozielony: oczywiście że droppody mają silniki hamujące, dlatego bording torpedos są śmieszniejsze, nie tylko nie hamują mają jeszcze na przodzie bomby które wybuchają po tym jak torpeda wyhamuje i czyszczą na chwilę korytarz żeby można było się "spokojnie" desantować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ashi12: o kurde to tyle tego juz na polski przetłumaczono? Dobre parę lat temu dla tej serii kupiłem kindla i piraciłem po angielsku. Bardzo dobre książki, doczytałem do mechanicum, a ostatnio znalazłem kindla i znowu zacząłem. Zazdroszczę, chyba kupię je.
  • Odpowiedz