Wpis z mikrobloga

Hej Mirki!
Mam pytanko. Jakie polecacie tanie i dobre okulary do ASG. Obecnie używałem uvex xone (z pracy, przyciemniane). Poza tym, że chyba w ogóle nie sa okularami balistycznymi to strasznie łatwo parują, a to to już masakra. Czytałem ze Uvex Ivo są całkiem dobre a czy mają powłokę która zmniejsza naparowywanie okularów? Do 40 zł znajdę coś lepszego? Podobno potrafią być za 20 zł ale takiej promocji niestety nie spotkałem ;/ Muszę kupić dwie pary więc jakieś dobre w stosunku cena jakość okulary, najlepiej białe, ewentualnie żółte szkła i tyle. Co polecacie?
#okulary #pytanie #pytaniedoeksperta #asg #bhp
  • 20
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Każde okulary prędzej czy później zaparują niezależnie czym je nasmarujesz.

W sumie to najwięcej zależy od sposobu ubierania się i trzeba jednak ubierać się dosyć lekko do airsoftu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pieron nie mogę mieć w ogóle czapki. Wtedy to już w ogóle się pocę xd chociaż te co używałem nie miały praktycznie prześwitu na dole. Może dlatego tak parowały. Pasta do mebli? Mam takie chusteczki do mebli, nadają śliskości xd albo sidolux? Czy jakaś specjalna pasta do mebli? Te antifog są mega drogie chyba.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Z wiekiem powiem Ci, że wydasz raz na takie ESS Crossbow 200 zł to będziesz miał na minimum 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moje ESS Ice cały czas mam ze sobą a mają już 8 lat a kupione były używane. Pęka co najwyżej plastik bo używane od wiosny do jesieni codziennie przez te wszystkie lata ʕʔ
  • Odpowiedz
@emcter: ale ja jeszcze nigdy nie byłem na ASG w sumie, jako dziecko a teraz chce po prostu zobaczyć czy mi przypasuje. Nie chce za dużo wydawać na start. Więc najtańsze "akceptowalne" okularki.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: mam ivo i tez paruja, ale znalazlem patent :D kupuje antypare do auta(wazne zeby byla do auta) dzien wczesniej psikam i zostawiam do wyschniecia i mam spokoj. ale polecam tylko do otwartych okularow bo jednak jest to chemia.
  • Odpowiedz