Wpis z mikrobloga

To jest nowoczesny samorząd. Kij z korkami, chodnikami, dziurami w drogach, placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, wodociągami, szkołami, śmieciami na ulicach, inwestycjami. Nowoczesny samorzad takimi przyziemnymi sprawami się nie zajmuje. Nowoczesny samorzad przyjmuje stanowiska. Szalenie ważne stanowiska. Nieważne że polskie prawo i konstytucja mówi o równości. Bez stanowiska nowoczesnego samorządu ludzie umieraliby z nierówności.
#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #warszawa #polityka
g.....i - To jest nowoczesny samorząd. Kij z korkami, chodnikami, dziurami w drogach,...

źródło: comment_rZNCFNJWts88V2L19tq5qZ3nWrOoRH0G.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grucki a dosłownie post wyżej pisze Mirek o samobojstwach wśród nastolatków i nasz kraj jest w czołówce. Samobójstwach przez dyskryminację, upokarzania, bullying, wysmiewanie orientacji, niepełnosprawności powodowanych.
  • Odpowiedz
Kij z korkami, chodnikami, dziurami w drogach, placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, wodociągami, szkołami, śmieciami na ulicach, inwestycjami.


@grucki: a kto powiedzial ze sie tym nie zajmuja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grucki: teraz wreszcie będzie można sprawdzić czy kluby muzyczne przypadkiem nie wpuszczają kobiet po niższych cenach.
  • Odpowiedz
@grucki:
Jak zamierzają to egzekwować? Czy to takie populistyczne tupnięcie nogą?
Mam nadzieję, że są świadomi iż przywileje dla jednej grupy, to zarazem dyskryminacja pozostałych.
Chcemy równości, to walczmy o równość, nie o przywileje.
  • Odpowiedz
@grucki: Ale zią... po to jest tak dużo pracowników zatrudnianych przez miasto Warszawa żeby każdy miał się zajmować tym do czego został przydzielony. Myślisz, że ludzie od zieleni miejskiej zajmują się kwestiami inwestycji drogowych lub remontami zabytków? Albo, że goście serwisujący tramwaje po swojej robocie idą tymi tramwajami wozić ludzi po mieście?
Nie wiem czy pracowałeś w jakiejś większej firmie, ale tam też masz ludzi od tego i tamtego.
  • Odpowiedz
@grucki: Ale co tu dosłownego. Para Ci idzie uszami, bo Warszawa coś tam przyklepuje dla LGBT i według Ciebie nie robią nic innego, ale jakimś coorva jego mać cudem wczoraj widziałem od cholery ludzi robiących przy obwodnicy na południu i Żołnierskiej z Marsa, a to tylko dwa przykłady. Z kolejnych przykładów to: Trakt Lubelski, Łodygowa, Postępu, Marynarska z węzłem, kilka dni temu pokazano koncepcję przebudowy Jana Kazimierza i można tak
  • Odpowiedz