Wpis z mikrobloga

  • 0
@rafgg jak z PL kanałami na tych testach? Ja testowałem kilka z ali i w każdym albo była straszna bieda albo nie było ich w ogóle
  • Odpowiedz
@guowa: @Crusio: te chinskie iptv to kicha. z polskich jest tylko niby 101 programow. nie ma elevenow, canal+ sportowych, eurosprt 1 i polsat sport premium, pozostale w dobrej jakosci choc czasami obraz staje lub pokazuje conecting. zostawie se ten pakiet jako rezerwowy bo moja zona oglada tlc, ttv i tvn style na franqie jakby nie chodzilo.
  • Odpowiedz
@Storczycki: dużo kanałów. :)
Generalnie z różnych krajów, dużo wszystkiego działa płynnie, odtwarza się od razu, itd, ale oferta polskich kanałów jest kiepska, więc żadnego nie polecę.

Za 4,8€ jest full pl na miesiąc i to chyba najlepsza opcja
  • Odpowiedz
sorki ze pisze dopiero teraz, wiecie jak jest z tymi z aliexpress?? działają max 3 miesiace nawet jesli wykupicie na rok. Bo po tym czasie nie mozecie juz otrzymać zwrotu pieniedzy i wprowadzić sporu. Niestety jestem jednym z oszukanych :P ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja znalazłem ze wszystkimi polskimi, 2 kanały Polsat premium ppv i do tego KSW ppv, 80 zł na 3 miechy. Czasami działa dobrze czasami przycina
  • Odpowiedz