Wpis z mikrobloga

Mirki już mnie denerwuje to czekanie na tego mi9, jak słyszę, że ma być pod koniec kwietnia, to #!$%@? mnie strzela. A teraz siedzę na starym Samsungu, bo mój daily umarł śmiercią naturalną.

Co polecicie do 2k? Najważniejsze to aparat/wydajność/bateria. SoT, żeby trzymał chociaż 5h, a aparat robiłby zdjęcia jak mi9 lub lepsze. I wydajnościowo podobny do mi9. I najlepiej, jak da się go trzymać wygodnie w jednej dłoni (np. pixel 2).

Myślę nad takimi telefonami:
-pixel 2 ,snap 835 mnie odstrasza, reszta zajebista
-xperia xz2/xz2 compact - tutaj prawie wszystko git, tylko nie wiem jak z aparatem jest
-p20 pro, ale tu mnie denerwuje to EMUI, strasznie rakowska nakładkaXD
-galaxy s9 - wręcz idealny, tylko nie wiem jak z baterią i wydajnością

Czy czekać na tego Mi 9????

#xiaomi #android #telefony #pixel #google #xperia #sony #huawei #samsung #galaxys9
  • 13
-p20 pro,


@d4wid: mam P20 i dzie wlasnie z Orange za 10x200 wersja PRO
- po przesiadce z Mi5 jestem zadowolony, brakuje mi tylko datownika na zdjeciach i klonowania aplikacji, reszta jest spoko, nie masz co sie stresowac
@konrad-nonofyour trupów? Mi6 mam 1,5roku i śmiga jak ta lala, proc i ram daje rade, czekam teraz tylko czy wyciekna jakieś aferki typu zielony ekran w p30 pro, jak nie to biorę go. Mi9 jest w #!$%@? przekombinowane, mi8 już mi się nie podobało ale 9 to masakra
@d4wid: wydajność S8, S9 I wszystkich następnych jest bardzo dobra.

Co wyjdzie nowszy procesor to jest ta sama śpiewka, że stary to lagowal ale nowy wow, zupełnie bez ścinek. Wyjdzie 865 i będzie to samo, czy 855 bardzo tnie?

Co do S9 świetnie leży w dłoni. Obsługa jedną ręką.