Wpis z mikrobloga

Homoseksualizm był również dość powszechny wśród samurajów.

Kiedy samurajowie spali przed bitwą, dzielili się na setki kilkuosobowych obozów. Popularna była wśród sojuszników kradzież broni. Wojownik po ścięciu i przyniesieniu głowy ważnego rangą wroga, mógł spodziewać się wysokiej nagrody od swojego pana lennego. Taki wieśniak, zwerbowany na potrzeby wojny, mógł zostać wysokim rangą dostojnikiem z własnymi ziemiami.

Musiałem, przepraszam za offtop ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Aedemkun: nie wiem jak bardzo ograniczonym by trzeba być by twierdzić że homoseksualizm to jakiś wymysł czy trend. To wada wrodzona i występuje u wszystkich wysokorozwiniętych organizmów. To nic strasznego, są znacznie gorsze. Ot choćby moja tendencja do uczuleń i astmy przekazywana z dziada pradziada, która jest bardziej męcząca.
@Ator: gdzie niby obrażam homoseksualistów? Posiadanie wad to nic złego. Ogarnij się, świat nie jest idealny. Nie wiem czy wiesz jak wyglada proces ekstrakcji dna, ale pojawienie się błędów przy kopiowaniu łańcuch to NORMA. To ty jesteś nietolerancyjny twierdząc że ludzie z wadami są gorsi. Nie są, każdy ma jakieś wady, większe lub mniejsze
Nie wiem czy wśród konserwatystów jest osoba która tak uważa (poza trolami identyfikującymi się z pseudoprawicą). Homoseksualizm istnieje od początku ludzkości. Ruch wyzwolenia gejów dopiero od czasów rewolucji seksualnej. Pogarda dla środowiska LGBT nie oznacza pogardy dla homoseksualizmu.