Wpis z mikrobloga

Mircy kochane, rada potrzebna i jakies nakierowania mile widziane. Potrzebuje zrobic strone taki niby sklep ale jednak nie sklep ( ) Chodzi o to ze mam punkt handlowy i chce zrobic strone, na ktorej bedzie widac jaki mam asortyment na stanie i w jakiej ilosci. Bawilem sie kiedys html i css to ogolnie lajkiem nie jestem ale kozakiem tym bardziej, no i z bazami danych nie mam w ogole doswiadczenia a to najwazniejsze. Cala otoczka graficzna itd to luzik ale co polecacie zeby zrobic taki system zeby cykac fote produktu i w prosty i szybki sposob #!$%@? ja na strone do odpowiedniej kategorii. Czyli wlasnie takie sklep internetowy ale bez mozliwosci kupowania online. Zalezy mi tez zeby to bylo na jakis darmowych rozwiazaniach, jesli sie to sprawdzi i beda efekty to wiadomo wtedy z checia zainwetuje w jakies lepsze rzeczy czy #!$%@? wi no #!$%@? nie znam sie xD najwazniejsze zeby mozna bylo zrobic przejrzysta baze danych latwo edytowalną i zeby dodawanie nowych produktow bylo proste bo ja to tam #!$%@? bede wiedzial co i jak skoro bede to tworzyc ale beda na tym pracowac jeszcze 3 inne osoby. Nie prosze o gotowe rozwiazania tylko o wedke, jakas ogarnieta strona z konkretnym poradnikiem od a do z, na jakim cms najlepiej itd itd... z gory dzieki () #stronywww #html #html5 #css #www #webdev #cms #wordpress #prestashop #januszebiznesu ##!$%@?
  • 6
Chodzi o to ze mam punkt handlowy i chce zrobic strone, na ktorej bedzie widac jaki mam asortyment na stanie i w jakiej ilosci.


@DzielnyDzielnicowy: ale na tej stronie to będziesz stan aktualizował co sprzedaż ręcznie czy oczekujesz, że to Ci będzie z czegoś czytało? Możesz odpalić WordPressa z WooCommerce albo PrestaShop.