Wpis z mikrobloga

Nie za bardzo się znam na butach dlatego tu pytam


@Pawciosl: a ile juz butow biegowych zajechales, ze masz pewnosc ze potrzebujesz duzej amortyzacji i koniecznie ze wsparciem?
Bo wywalic 350zl na cos co po 2 treningach okaze sie ze jednak nie pasuje, to dosc lichy pomysl.
@Pawciosl: Problemem jest w tym wypadku waga, specjalisci ci internetowi i mniej zgodnie mowia, ze jesli wazysz duzo za duzo niz powinienes, to raczej zalecany jest rower/basen/silownia zamiast biegania. Ze wzgledu m.in. wlasnie na nadmierne obciazanie stawow.

Co do butow, nie zawsze duza amortyzacja bedzie dla ciebie najlepsza, tak samo jak zuzycie w okreslony sposob butow do chodzenia, nie wskazuje jasno ze np pronujesz. Ja nie jestem zwolennikiem uznawania podzialu supinacja/pronacja,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: dzięki za wyczerpującą wypowiedź. Zrobię tak jak mówisz. Chciałem dać więcej za buty bo się naprawdę szybko te swifty zniszczyły zaledwie 4 miesiące. Biegam 4razy w tyg. Bieg ciągły X2 i sprinty x2 rower mi się nie podoba a co do ciężaru nie czuje żebym miał problem ze stawami jak narazie. Wracając do butów kupując swifty jak je założyłem to wydawały się bardzo wygodne ale z czasem zaczęły się robić