Wpis z mikrobloga

Hej, proszę o trochę nietypowa rade. Od mniej więcej dwóch miesięcy staram się zmienić swoją sylwetkę. Niby nic nadzwyczajnego, ale sytuacje komplikuje trochę moje praca. Mianowicie, tymczasowo zostałem kierowca tira. Przez co 2tyg jestem w trasie a tydzień w domu. I tu zaczynają się schody. Co mogę ćwiczyć w aucie? Do tej pory zabieram ze sobą hantle. 20kg. Ale wiem że na długo to nie starczy i na dniach zamówię jeszcze składana sztangę, ponad 60kg.

Mój plan treningowy w trasie wygląda następująco:
PlanA
Nogi:
-Przysiady z hantlami
-Wspinanie się na łydkach z hantlami
Biceps:
-Unoszenie przedramienia jednorącz na siedząco w oparciu o noge
Lub
-Unoszenie sztangielek stojąc
-Unoszenie sztangielek stojąc z suplinajca (chyba tak to się nazywało)
-Unoszenie sztangielek w chwycie młotkowym
-Unoszenie dłoni ze sztangielkami
Barki:
-Wznosy ramion na boki z hantlami
-Wyciskanie sztangielek nad głowę, siedząc

PlanB
Klatka:
-Pompki w szerokim rozstawie rąk
-Pompki diamentowe
-pompki klasyczne
Tricepsy:
-Uginanie ramion z oparciem dłoni na ławeczce
-Wyciskanie sztangielki jednorącz zza karku
Brzuch:
-na brzuch mam około 4-5 rodzajów brzuszków w tym 3 z dodatkowym obciążeniem. Niestety nie mam pojęcia jak się nazywają te brzuszki.

Po planie B następuje jeden dzień przerwy i znów zaczynam od nowa. Będąc tydzień w domu będę chodził na siłownię. Teraz ćwiczyłem w warunkach domowych ale dokładając między innymi ćwiczenia na klatkę z ciężarami. W aucie niestety nie mam takiej możliwości ze względu na brak miejsca
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co wywalić co dodać do treningu to posłucham bardziej doświadczonych.
Co chce osiągnąć? Sportowa, zdrowa sylwetkę i stracić tłuszcz na boczkach i brzuchu. Bo aktualnie jestem taki trochę chudo-tlusty. Tak, trzymam deficyt kaloryczny

#mikrokoksy #silownia #trening
ImeNs - Hej, proszę o trochę nietypowa rade. Od mniej więcej dwóch miesięcy staram si...

źródło: comment_nUtXByv7NfXDV3orEgS4sweRNnvp0hH9.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Jak by ktoś przy okazji powiedział w jakie suplementy/wspomagacze typu bialko itp się zaopatrzyć to będę wdzięczny
  • Odpowiedz
@spidero: gdzie? Po kabinie czy autostradzie? A po drugie strata tłuszczu na brzuchu ma być tka przy okazji. Ogólnie chce się wytrenować, nabrać mięśni. Bo teraz to wygląda tragicznie moje ciało
  • Odpowiedz
@spidero: nie zawsze. Czasem parking jest tak mały że zmieszczą się dwa auta. Reszta ogrodzona płotem, za płotem krzaki a z drugiej strony ruchliwa autostrada. Plus kończę pracę o różnych porach. Wiec mało mi się widzi biegać w nocnych godzinach po dzikich zachodnich terenach
  • Odpowiedz
Dobra, napiszę to, bo nie każdy wie jak wygląda dzien pracy kierowcy. Informuje że zgodnie z prawem mogę pracować aż maksymalnie 15godzin w ciągu dnia. I u mnie najczęściej tak to wygląda. Później 9h przerwy i lecimy od nowa. Wiec mimo moich szczerych chęci nie dam rady biegać dwa razy dziennie po godzinie. Bo w tym czasie wolnym muszę jeszcze ugotować jedzenie, wziąć prysznic i się wyspać.

Dodatkowo, spalenie tłuszczu nie jest
  • Odpowiedz
@ImeNs: przecież to jakiś chudy szczur na zdjęciu. A nabranie mięśnie przy takim trybie życia będzie raczej ciężkie. Z ta sztanga dobry pomysł, weź do niej stojaki jeszcze.
  • Odpowiedz
@beefislife: może i chudy ale mi się taka sylwetka podoba. No dobra, mógłby mieć odrobinę więcej mięsa, ale nie chciało mi się szukać lepszego zdjęcia rozebranego faceta
  • Odpowiedz