Wpis z mikrobloga

  • 23
27 marca, dwa dni po premierze Mi 9. Zdobyty w Mi Store w Katowicach ;) W kolejce w sumie było 9 osób. Dostali tylko 15 sztuk, tylko czarne 6/128. Podejrzewam, że teraz już nic nie zostało, marne szanse, że jeszcze się uda tam kupić Mi 9. Kolejna dostawa za 2 tygodnie.

#mi9 #xiaomi

Wołam tych którzy się udzielali pod moim poprzednim wpisem:
@eragonn14
@mdc
@stjimmy
@koorekk
@Ortofenylofenolan_sodu
@desygnat
@PurpleHaze
@Bouquet
@sad_pepe
@konrad-nonofyour
@downinthedumps
@cyberpunkowy_neuromantyk
@kipowrot
@Thexil
@herbuzielonapietruszka2
@MaciejFranciszek
@herbuzielonapietruszka2
@xefreniks231
@freejah
@cucaracha
@Worior
@Szym3kSzym3k
Varien - 27 marca, dwa dni po premierze Mi 9. Zdobyty w Mi Store w Katowicach ;) W ko...

źródło: comment_c2IilMt62f1fZyEK37fZXJNWeHjA9Rjy.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Varien: @freejah: @Hugenot111: @normalny08: @cyberpunkowy_neuromantyk:
Mircy, właśnie udało mi się odebrać w mi store we wrocku ostatnia sztukę, która czekała na mnie z rezerwacji. Niestety dostali na stan przedpremierowe zamówienia plus tylko 10 sztuk piano black 6/128. Jutro ma być dostawa zamówień niebieskiej wersji + kilkanaście sztuk na sklep, ale ko której przyjedzie kurier tego nie wiedzą najstarsi Indianie.. Musicie dzwonić i
  • Odpowiedz
Ja się zaczalem zastanawiać nad p30. P30 w przedsprzedaży dają nowy Huawei Watch GT - całość za 2999. Jakby sam zegarek sprzedać po rynkowej cenie (999) to telefon wyjdzie za tyle samo, co Mi9. Można też zjechać z cena zegarka do 700-800, wtedy sprzeda się pewnie bardzo szybko i za 200-300zl więcej niż Mi9 mamy dużo lepszy telefon
  • Odpowiedz
  • 0
@cucaracha ja mialem mi 5 (oddalem bratu), przerzucilem się na większy ekran w note 2 i bardzo sobie chwalę, wcześniej miałem samsungi, HTC i LG, mi5 zjadal je wszystkie jeżeli chodzi o płynność.
  • Odpowiedz
@skar: co z tego skoro xiaomi (przynajmniej wtedy) byly słabo wykonane, dotyk działał tak sobie (chyba max 5 punktowy o ile pamiętam), ekran byl średni, amp i aparat tak samo. Nie każdy używa telefonu do gierek
  • Odpowiedz
@cucaracha: a widzisz, komentujesz najnowszego flagowca xiaomi na podstawie pięcioletniego mi4. To tak jakbym napisal ze samsung robi slabe smartfony bo mi na galaxy plys system zamulał ...
  • Odpowiedz