Wpis z mikrobloga

W sumie jest już pierwszy pozytyw przegłosowania tego ''ACTA 2". Przynajmniej dowiemy się co to naprawdę jest. Bo jakoś nie jestem pewny czy to co przedstawiały prawicowe stronki i wykopki to nie jest podkoloryzowane dla propagandy.
Jeżeli widze, że przeciwko temu protestują jakieś Atory i Role to od razu mi się włacza ostrzeżenie, że to jest nieźle podrasowane, bo takie postacie z tego żyją.
Po prostu przeciwnicy ACTA nie zrobili wiele, aby dotrzeć do ludzi, którzy chcieliby bezstronne fakty a nie emocjonalne teorie dla internetowego patoplebsu gęsto przeplatane wplecionymi na siłe watkami modnymi teraz na prawicy (lgbt, imigrancji, aborcja).
Dlatego w tej sprawie pozostałem na uboczu.

#neuropa #4konserwy #polityka #acta2
  • 16
W sumie jest już pierwszy pozytyw przegłosowania tego ''ACTA 2". Przynajmniej dowiemy się co to naprawdę jest


@szurszur: Właśnie, dowiemy się w praktyce jak to wygląda.

Po prostu przeciwnicy ACTA nie zrobili wiele, aby dotrzeć do ludzi, którzy chcieliby bezstronne fakty a nie emocjonalne teorie dla internetowego patoplebsu gęsto


@szurszur: Ale jeśli ich teorie się potwierdzą, to będziemy mieli spektakularną wtopę lewicy. Słupki PO opadną jak batyskaf.
A prawicowa rzepa jest za.


@Herubin: Rzepa przestała byc prawicowa, odkąd przejął ją Hajdarowicz.

Za implementacje jest odpowiedzialny kraj.


Za wejście w życie ACTA odpowiedzialne jest PO. PiS naturalnie będzie musiał to prawo wdrożyć. Ale to PO zawaliło sprawę.
Czesc byłą za część nie.


@szurszur: I co w związku z tym, skoro za głosowali tylko oni?

Ale ich głos nie zmieniłby faktu przejecia zmian


@szurszur: Z tego również można wysunąć tezę, że ci co byli przeciw, zrobili to w celu zagrywki politycznej. Bo i tak było wiadome, że to przejdzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szurszur: ty, ale przeciw temu protestował tez Białek i wikipedia. Dla mnie opcje są dwie, albo histeria jest nieuzasadniona i nic się nie zmieni, albo faktycznie zamkną Białkowi ten burdel xD


Po prostu przeciwnicy ACTA nie zrobili wiele, aby dotrzeć do ludzi, którzy chcieliby bezstronne fakty a nie emocjonalne teorie dla internetowego patoplebsu gęsto przeplatane wplecionymi na siłe watkami modnymi teraz na prawicy (lgbt, imigrancji, aborcja).

Dlatego w tej sprawie pozostałem na uboczu.


@szurszur: Niby na uboczu a tradycyjnie musiałeś kogoś obrzucić gównem. W sumie jak większość twoich wpisów. Niby neutralnie ale jak to tak bez objechania kogoś :)
@PatologiiZew: No po prostu w internecie głownie te grupy i źródła protestujace przeciwko ''acta2'', więc tak mi się to sklasyfikowało.
I uściślenie - neutralny byłem do dzisiaj. Dzisiaj krece sobie trochę bekę, bo zakładam, że straszenie i reakcje niektórych przeciwników acta2 są przesadzona lub wręcz histeryczne oraz wiele tam zwykłej propagandy partyjnej i to nawet mogło trochę zaszkodzić. Pachnie mi tu drugim euroweek, sprawą Marty Ż w Egipcie, jedwabnym szlakiem i