Wpis z mikrobloga

@mistellaire: boże, tak bardzo moje życie. Teraz na studiach leczę sobie wszystkie zęby, usuwam ósemki chirurgicznie, żeby przygotować się pod aparat za który pewnie też sam zapłacę xD Oprócz tego co miesiąc pokój, telefon, dojazdy i muszę oszczędzać na jedzeniu, a później matka się oburza, że schudłem 5kg i mam iść z tym do lekarza xD
Oczywiście nie mam wsparcia finansowego z domu.
  • Odpowiedz
@mistellaire: nie uogólniaj, nie każdy polski rodzić to debil. Gimbaza to czyta i potem ma zakodowane, że "polski" znaczy głupi. Jestem polskim rodzicem ale nie uważam się za alfę i omegę w wychowaniu, a na moje dzieci mnie stać.
  • Odpowiedz
@TheRahr: ubrania po starszym bracie, dopóki go nie przerosłem xD
Spać w pokoju ze starszym o trzy lata bratem xD
Co do jedzenia, chyba parówki i tosty xD
  • Odpowiedz
@sad_pepe: refundowany aparat dostsłem dopiero jak miałem 11 lat, do noszenia tylko na noc.
Wyrok? Pani syn za mało nosił aparat i musi mieć stały, jego wina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do jedzenia, chyba parówki i tosty xD


@Aroneu: Głodny nie chodziłeś więc o co ci chodzi hur dur marcepany najlepiej byś tylko jadł za naszych czasów to się jadło mech i człowiek był zadowolony, i wdzięczny rodzicom, że cokolwiek było, a temu parówki nie pasują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: kiedyś to człowiek płacił, żeby móc pracować i się cieszył, że praca była, tylko mnie #!$%@?ło i jakiś roszczeniowy jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
POKOLENIE Y TFU
  • Odpowiedz
@Aroneu: UUUU pewnie za te pracę to pewnie jeszcze chciałbys zarabiac PIENIĄDZE, a moze jeszcze podwyzki co roku i karte multisport ?!

ROSZCZENIOWY MILLENIALSIE ja to musialem 10 lat byc na stazu zanim kierownik pozwolil mi dotknac maszyne!!!
  • Odpowiedz