Wpis z mikrobloga

Rozważam założenie konta na PC Lab. @steemm czy tam też będziesz próbował mnie "kompromitować" jak na blogach DobrychProgramów wklejając jakieś komentarze z Wykopu? Bo z donosicielami nic nie wiadomo...

#kiciochpyta
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shepard: Akurat to nie jest mi obojętne i to nie jest jak z deszczem, ponieważ dotyczy mojej aktywności w internecie - wyobraź sobie poza Wykopem. To już podchodzi pod stalking a nie zwykły trolling, olać wykop, wszyscy się do tego tu przyzwyczaili. Ale mam robić b----l na kolejnym portalu? No bez przesadyzmu...
  • Odpowiedz
@Shepard: Bo od wykopu się zaczęło. Mam przenosić swoje żale na kolejny portal? Wybacz, ale nie jestem trollem. Załatwiam sprawę tam gdzie się zaczęła. A hejting ze strony @steemm a jest oczywisty w tym wypadku. Hejting i trolling, spróbuj zaprzeczyć ;)
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Wołam go, ponieważ w przeciwieństwie do innych nie obgaduję nikogo za plecami, a przynajmniej staram się tego nie robić, to samo robiłam z Pająkiem ze SpidersWeb i z innymi. Bywam wredna, ale nie jestem podła :) Lubię grać w otwarte karty, on mnie nie zawołał ;]
  • Odpowiedz
@Shepard:

Dorośnij i nie bierz internetu tak śmiertelnie serio.


To chyba raczej internet bierze mnie zbyt serio, czego usilnie starasz się nie zauważyć, ja nie muszę dorastać, jestem dorosła od lat wielu :)
  • Odpowiedz
@steemm: Ale ja nie chcę z tobą dyskutować, ja proszę o odpowiedź, i nie nie jesteś na mojej czarnej liście, i nie po raz kolejny piszę, że nigdy na ciebie nie doniosłam, to był bluff. Czekam na odpowiedź. Ja nie mam bólu d--y, mam pytanie.
  • Odpowiedz