Wpis z mikrobloga

Smutna wiadomość dla właścicieli sprzętu marki ASUS. Prawdopodobnie zostaliście zainfekowani. Wyjaśniamy jak sprawdzić, czy jesteście ofiarami. Przekażcie informacje znajomym, którzy mają laptopy tej marki! https://niebezpiecznik.pl/post/masz-asusa-twoje-urzadzenie-moglo-zostac-zainfekowane/

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #informatyka #asus #komputery #hardware
niebezpiecznik-pl - Smutna wiadomość dla właścicieli sprzętu marki ASUS. Prawdopodobn...

źródło: comment_8S9F5wGNl6pUxjwgr7r2HwX6lhVugqhx.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
uuu a Kaspersky taki zły zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego wciąż uważam, że to najlepszy antywirus dostępny na rynku, co z tego że ruski..
  • Odpowiedz
może mi ktoś wytłumaczyć jak mogę sprawdzić czy z moim laptopem wszystko ok? Bo jestem ciota w komputer i tylko na nim pracuję, a z tekstu zrozumiałem cały #!$%@?. Bardzo proszę.


@wcfilmowe:

Przecieżw tekście jest jak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@H4v3n: ja przeczytałem 2 razy i nigdzie nie ma poruszonej kwestii do czego przestępcy wykorzystywali tego backdoora. Zamiast się wymadrzac mógłbyś odpowiedziec.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Mi się zaczął sam wyłączać podczas pracy w losowych momentach :/ Miałem to samo od jakiegoś czasu: blue screen i nie bootowal sie, cały czas 0% i już nie wiedziałem co do ku*wy. Jakaś rekompensata od Asusa budiet?
  • Odpowiedz
Mi się zaczął sam wyłączać podczas pracy w losowych momentach :/

Miałem to samo od jakiegoś czasu: blue screen i nie bootowal sie, cały czas 0% i już nie wiedziałem co do kur*wy.


@hetszod, @Portowiec

To wygląda raczej
  • Odpowiedz