Wpis z mikrobloga

#przegryw #bekazrozowychpaskow

Jeśli myślicie że dzięki pasji różowe będą wami zainteresowane to jesteście w błędzie xD
Mam parę pasji w tym np. gram na gitarze prawie 10 lat i kiedyś tam pisałem z różową jedną i się spotykałem(do niczego nie doszło), wysłałem jej parę razy kawałki które nagrałem i żadnego nie posłuchała.

jedynie jakie pasje będzie ich interesować, to takie dzięki którym będą mogły zmienić jej szare życie wyciągnąć z "przegrywu" np. podróżowanie, fotki na insta z tysiącami lajków z wycieczek itp. surfowanie.
pasje gdzie jest się dynamiczniakiem i np. jakiś instrument może pomóc, ale musisz napierdzielać jakieś koncerty, wyróżniać się, być tym "nad" innymi, dać jej emocje.

kiedyś byłem we #friendzone z różową co lubiła metal, nawet ona miała w------e xDD
a kochała kuców nad wszystko, do tej pory spotyka się z takimi długowłosowymi
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: Dokładnie. Taki szczur wodny zrobi z siebie tył zeszytu, założy fullcapa, spodnie z pomocy dla powodzian, tanktop (chociaż nierzadko wygląda jak Mister Holocaustu) i będzie chodził "z dywanami pod pachą" i wtedy rozowe mówią, że "Mi taki nie imponuje", ale bździochy mają mokre
  • Odpowiedz