Wpis z mikrobloga

#przegryw #bekazrozowychpaskow

Jeśli myślicie że dzięki pasji różowe będą wami zainteresowane to jesteście w błędzie xD
Mam parę pasji w tym np. gram na gitarze prawie 10 lat i kiedyś tam pisałem z różową jedną i się spotykałem(do niczego nie doszło), wysłałem jej parę razy kawałki które nagrałem i żadnego nie posłuchała.

jedynie jakie pasje będzie ich interesować, to takie dzięki którym będą mogły zmienić jej szare życie wyciągnąć z "przegrywu" np. podróżowanie, fotki na insta z tysiącami lajków z wycieczek itp. surfowanie.
pasje gdzie jest się dynamiczniakiem i np. jakiś instrument może pomóc, ale musisz napierdzielać jakieś koncerty, wyróżniać się, być tym "nad" innymi, dać jej emocje.

kiedyś byłem we #friendzone z różową co lubiła metal, nawet ona miała #!$%@? xDD
a kochała kuców nad wszystko, do tej pory spotyka się z takimi długowłosowymi
  • 22
@LeonardoDaWincyj: no internet teraz #!$%@?ł wszystko, kiedyś laski miały mokro na widok chłopaka z gitarą który dobrze grał, teraz szmule naoglądały się instagramów i filmików na yt bogatych lasek i babanowych oskarków którzy mają lajtowe życie, podróżują itd. teraz chcą przystojnego bolca z hajsem i tyle wystarczy, a same są po gówno kierunkach albo nawet po zawodówce bez ambicji, hobby ale ładnie wyglądają i mają atencje. Przecież laski dają teraz dupy
@dleifteh: Jeżeli masz taką pasję, która przynosi zyski/ daje atencję i ona może pochwalić się przed innymi rozowymi/ na insta to wtedy pasja się liczy

Jeżeli interesujesz się historią, czy sklejaniem modeli to wtedy będzie miała Cię w dupie. Jeżeli zrobisz kurs pilotażu, to może łaskawie spojrzy.

Kobieta ̶s̶t̶o̶i̶ ̶ pojawia się za mężczyzną, który odnosi sukces. Tylko pytanie czy warto umawiać się z taką, która przychodzi na gotowe....
( ͡° ʖ
Kobieta ̶s̶t̶o̶i̶ ̶ pojawia się za mężczyzną, który odnosi sukces. Tylko pytanie czy warto umawiać się z taką, która przychodzi na gotowe....


@dziki_wunsz: o mireczku też tak uważam, myślę że każda liczy od razu na gotowca

jak ostatni wpis mirabelki

https://www.wykop.pl/wpis/39856107/wiecie-co-jest-najgorsze-u-mezczyzn-z-punktu-widze/

one chcą gotowca mieć od razu, one nie wiedzą że my możemy mieć jakieś problemy czy coś, masz problem? do psychiatry idź #!$%@? a nie zawracasz mi dupę xD

ogólnie jest tak
@dleifteh:

one chcą gotowca mieć od razu, one nie wiedzą że my możemy mieć jakieś problemy czy coś, masz problem? do psychiatry idź #!$%@? a nie zawracasz mi dupę xD


Za to niebiescy nierzadko chcą pomóc rozowym się ogarnąć, wchodzą w związki z nieporadnymi "bo to takie słodkie", albo bo mają większą empatię i nie mają w sobie tyle solipsyzmu co rozowe. Tylko później jak ona wyliże swoje rany, to kopnie
@nadek: ja tam mam #!$%@? w zainteresowania czy pasje, ambicje jakieś różowej i wymagam tego samego od niej

@Eugeniusz_Zua: pomyśleć że to wina tylko i wyłącznie różowych że tak jest, można powiedzieć nawet że mają krew na rękach że tyle facetów się wiesza w PL(9 niebieskich do 1 różowych).
Właśnie między innymi dlatego większosć "mężczyzn" co spotykam to są #!$%@? pozerzy.