Wpis z mikrobloga

Złota myśl na dziś - dla epileptyków i nie tylko.

NIGDY nie trać czujności, jeśli BIERZESZ LEKI!


Ostatni napad był w piątek. Zawroty głowy zaczynają słabość, weekend był świetny i nawet udało mi się pierwszy raz od miesięcy włączyć komputer. ^u^

Od rana czułam się gotowa na podbój świata, wszystko szło płynnie i bardzo łatwo było się skupić! Nawet zapamiętałam kilka rzeczy do kupienia( oczywiście kartkę miałam, ale nie musiałam na nią patrzeć).

Normalnie dzień jakiego dawno nie było...
Wracając wstąpiłam na coś dobrego, zdążyłam na kolejny autobus, załatwiłam nowy kabel USB, kupilam coś do domu, do babci, odebrałam psa... rozliczyłam się z zakupów...

...i wtedy to do mnie dotarło. Rozejrzałam się w naglej panice po pokojach. Kuchni. Przedpokoju. ŁAZIENCE...

Dwa wdechy. Może zostawiłam ją w sklepie. Albo u babci. U sąsiadki? W pracy? Sklepie elektronicznym? Kawiarni? W autobusie? W drugim autobusie? W...
Starałam się odtworzyć, kiedy ostatnio miałam ją przy sobie... Przecież dziś jest świetny dzień.

Coś pamiętam.

Chyba machałam nią wychodząc z pracy? Prawie na pewno położyłam ją jeszcze na krześle w przychodni. Czy ją zabrałam? Prawie na pewno. Odtwarzanie krok za krokiem, próba prześledzenia miejsc, w które się udałam ostatnio...

Wypad do babci, by przeprowadzić rekonesans. Na zakupy, by zerknąć, czy nie leży w sklepie. Do sąsiadki, spytać, czy nie byłam u niej z torbą na zakupy...

A przecież BYŁO DOBRZE. O.O

Niby tylko tenisówki...ale...JAK TO SIĘ STAŁO?!

I dlatego NIE WOLNO TRACIĆ CZUJNOŚCI, kiedy jesteś na lekach. ()

#epilepsja #neurologia #ataki #zalecenia #swiadomosc #padaczka #lekarz #terapia #notatkiepileptyczki #psychologia #blackout #zlotemysli
NCSE2019 - Złota myśl na dziś - dla epileptyków i nie tylko.

 NIGDY nie trać czujno...

źródło: comment_Os45TkBoYz59lHcnWCxqf2y0P7GQleDY.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@NCSE2019: Bardzo współczuję. Na pocieszenie napiszę, że to bardzo dobry wpis, historia trzymała mnie w napięciu do samego końca. Cieszę się też, że to nic groźniejszego dla zdrowia. Trzymaj się, nie daj się.
  • Odpowiedz
@mrocznyprecel: Ta. Życie jest groźne dla zdrowia. A poważnie, preferowałabym, jak w dobrym thrillerze, zwrot akcji. Bo nie powiedziałam, że PODDAŁAM tę torbę!
Nie byłabym sobą, gdybym tak po prostu ruszyła dalej, nie odnajdując genezy i nie zawiązując tej sytuacji. X=X
  • Odpowiedz