Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Znawcy tematu, wołam #streetwear #modameska #yeezymafia
Opłaca się brać za 399 zł? Cena wygląda spoko a sprzedawca jak sam napisał unikalne rzadko spotykane buty o których praktycznie nie ma informacji na internecie czyli Yeezy x Ultraboost więc spoko okazja. Potrzebuję fajnych stylowych "kicksów" na wiosnę a te wyglądają zajebiście. Jeszcze jak je doczyszczę to super sprawa
DPary - Znawcy tematu, wołam #streetwear #modameska #yeezymafia
Opłaca się brać za 39...

źródło: comment_M4DSDFeXVLhHzmHxQfxjdpYrl9ocFcNB.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BlackDandy: jestem w kontakcie z właścicielem. Przyjemny starszy Pan po 60, małe pojęcie o butach ale wie że to unikaty bo nie znalazł takich drugich nigdzie na Google
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2phonepiotrus: Puste pudełka po yeezy mogę kupić za 30zl sztuka do flexu a takie belugi na olx po 300 zł są także wielkie mi halo. Znajdź mi drugie Ultra boost x Yeezy to zwrócę honor dla kumpla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wicked1009: Na taki komentarz czekałem. Też myślę że zarobię na nich parę groszy. Ciężko będzie mi wyczyścić tą podeszwę?
  • Odpowiedz
@DPary: dzieki, juz kupilem haha ale z ciebie baran ze to wrzucasz w neta zamowilem. mily pana mowil lamanym polskim ale paczka bedzie w kilka dni i to ja bede miec te buciki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mankitsu9: #!$%@? kupiłeś, Stanisław już otrzymał pieniążki ale czeka na wnuka by usunął mu aukcję bo sam nie potrafi
  • Odpowiedz