Wpis z mikrobloga

@niegwynebleid: A to co Boniek ma biegać za lewym i go trzymać za nogę żeby trafiał bardziej w bramkę?

Jak za Nawałki z równie słabą Armenią po 10 razy gorszej grze wygraliśmy fuksem w 95 min. to było "Nawałka time" i "ważny jest wynik" itp.

A Brzęczek wygrał uber ważny mecz z Austriakami i dobrze ustawioną Łotwą i tak jest #!$%@?.

No przecież Nawałka taki świetny, ledwo Lecha przejął i już
@niegwynebleid: Większość hejterów brzękola tak mówi?

Mówię po prostu o podwójnych standardach i o tym, że to, co uchodziło Nawałce i jeszcze było interpretowane na jego korzyść, u Brzęczka już jest "be".

Hejterstwo wobec Brzęczka przekracza wszelkie granice #!$%@?.
@niegwynebleid @FoxX21 co za #!$%@? xD Boniek jest chyba najlepszym prezesem od lat, ma swoje wady i szczególnie nie podoba mi sie dobor selekcjonerow, ale robi to z pewną myślą z ktora sie nie zgadzam, ale to on jest za nia odpowiedzialny, nie ja wiec on robi co uwaza za słuszne. Po pierwsze primo kanapowi janusze, zmiana wizerunkowa to majstersztyk, zapudrowali trochę gowna to prawda, ale zmieniaja oblicze polskiej pilki. Co za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taniearbuzy: pierwsze lata Bońka dobrze scharakteryzowałes. Skok jakości PZPN był ogromny. Ale od paru lat pojawiła się buta i wiara w nieomylność. Boniek zrezygnował z prowadzenia kadry gdy zrozumiał że jest słabym szkoleniowcem. I teraz tak samo powinien zrezygnować z brzęczka.
@niegwynebleid z brzeczkiem sie zgadzam, ale moze da sie z niego cos wykrzewac, moze Boniek naorawde widzi w nim cos co przypomina mu wielkich trenerów z którymi pracował? Jego idea jest dlugoletni rozwoj pilki, nie chwilowe zatrudnienie dobrego selekcjonera. Na razie są wyniki, gra słaba, ale no punkty ich bronią. Wstrzymalbym sie z oceną, nie wierzę w to, ze brzeczek jest dobrym trenerem, ale pol roku temu nikt nie wierzył oprocz probierza,
@taniearbuzy najlepszy prezes? Nie bądź śmieszny. Ledwo kibice jednej drużyny zaśpiewają #!$%@?ć pzpn już 10 tyś kary, Legia #!$%@? racami - cisza. Wisła czy Poznań wiesza transparent - 100k zł kary, Legia - cisza. A potem zdziwienie że pojedzie bydło robić to samo za granicą i stadion na mecz z Realem zamknięty. Nawet mi was nie żal. 2 sezony temu Łęczna w Ekstraklasie - sędzia drukuje cały czas przeciwko Łęcznej wszystkie mecze,