Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, ostatnio poznałem na #badoo pewną dziewczynę. Świetnie nam się pisze, dogadujemy się, podobamy się sobie nawzajem. Problem w tym, że dzieli nas 250km ( ͡° ʖ̯ ͡°) No i nie wiem co zrobić, zaczynam chyba coś do niej czuć, ale boje się że taki związek mógłby nie wypalić, a jestem jakieś pół roku po rozstaniu z byłą i nie chciałbym przeżywać znowu tego samego (,) Mirki pomóżcie, czy jest szansa dla takiego związku na odległość? Ewentualnie jakby jedno sie wprowadziło do miasta drugiej osoby?


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
Mirki pomóżcie, czy jest szansa dla takiego związku na odległość?


@AnonimoweMirkoWyznania: To już się powoli robi nudne. Skoro wielu ludzi ma takie związki, to oczywiście że się da. Średnio raz na tydzień na Anonimowych ktoś zadaje to pytanie i zawsze się zgłaszają Mircy i Marabelki którzy tak mają i są zadowoleni.

A najciekawsze, że niemal każdy kto już jest w takim związku, jest szczęśliwy. A jeśli nie jest to nie ciągnie
@AnonimoweMirkoWyznania Ale Wy się w ogóle realnie spotkaliście? Moim zdaniem taka relacja ma bardzo małą szansę na zaistnienie i jeszcze mniejszą na przetrwanie. Póki co to Tobie podoba się jej kreacja, a nie żywy człowiek. Uważam, że związki na odległość wypalają raczej tylko wówczas gdy są silnie zakotwiczone w rzeczywistości typu: jesteśmy ze sobą X czasu, teraz Ty musisz być przez X czasu tam, a ja tu, ale to stan przejściowy.