Wpis z mikrobloga

Jeśli Lewy pójdzie kiedykolwiek w kierunku trenerki, to ma predyspozycje, żeby zostać najlepszym taktycznie trenerem w tym kraju. Podszkoli się w motywacji, zdobędzie te wszystkie licencje gdzie się rozwinie i wydaje mi się, że lepszego u nas nigdy nie znajdziemy.
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
@zicogod: Ale zobacz. Jeszcze 5 lat temu w wypowiedziach pomeczowych ciężko było Go słuchać. Coś tam powiedział, zwykle bardzo dyplomatycznie i tyle. Teraz podchodzi gościu z mikrofonem, a On na gorąco ocenia mecz bez zbędnych frazesów. Widać, że dojrzał nie tylko sportowo. Moim zdaniem powinien iść w kierunku trenerki, po tym jak pracował i dalej pracuje z topką trenerską świata.
  • Odpowiedz
@Tyskiee: Myślę, że zarobi w swojej karierze tyle, że nie będą Go obchodzić pieniądze. Poza tym zawsze osiągając wyniki może iśc wyżej i wyżej.
Mało tego. Uważam, że już teraz powinien dostawać specjalną premię jako członek sztabu szkoleniowego, bo nie wierzę, że nie podpowiadał Nawałce, czy teraz Wuji ;p
  • Odpowiedz
@muj-komentasz: dla porównania Nawałka po podwyżce zarabiał 270tyś euro na rok a Lewandowski obecnie w Bayernie ma 225 000 tyś euro na TYDZIEŃ.. . imo kierunek MLS na zakończenie kariery i #!$%@? jajca do konca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@muj-komentasz: ciężko wyrokować, daleko zaszedł, pracował z wielkimi trenerami (więc zobaczył już sporo w piłce, jakiś tam bagaż wiedzy i doświadczeń - póki co jako piłkarz - ma), ale nie wiem czy ma w sobie to coś, aby przekonać cały zespół, żeby poszedł za Nim w ogień (w sensie, gdy będzie już trenerem)
  • Odpowiedz
nie wiem czy ma w sobie to coś, aby przekonać cały zespół, żeby poszedł za Nim w ogień


@waciak: A Nawałka, czy Wuja mają? Z kim pracował Nawałka, z kim pracował Wuja gdy grali czynnie w gałę?
  • Odpowiedz