Wpis z mikrobloga

Kiedy podwórkiem przejeżdża kilkunastowagonowy pociąg, mieszkańcy Hanoi nie śpią, bo trzymają kredens ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

To miejsce zyskało w ostatnich latach pewną popularność. Ale zazwyczaj opowieść o nim kończy się na jednym zdjęciu/filmie. A jak wygląda życie przy uliczce, którą pędzą ekspresy? I czy mieszkanie w takim miejscu może być... żyłą złota?

O tym wszystkim piszę tutaj. Tutaj natomiast znajdziecie znalezisko :)

#podrozefilipa -> mój tag

#pociagi #pociagiboners #kolej #ciekawostki #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #swiat #wietnam
ff_91 - Kiedy podwórkiem przejeżdża kilkunastowagonowy pociąg, mieszkańcy Hanoi nie ś...
  • 8
  • Odpowiedz
@Montago: rzeczywiście, nie widziałem! Co ciekawe - podobnie jak Wietnamczycy - zajumałeś zdjęcie Marka Torkingtona ;) Tylko chyba Ci się byk wkradł, bo mówimy o Hanoi, a nie o Sajgonie.

Nie wiem też, co masz na myśli pisząc o "szerszym charakterze", ale w linku znajdziesz dużo więcej autorskiej treści i zdjęć niż w poście ;)
  • Odpowiedz
@Destruktor91: tak jak piszę w tekście, to nie jest jedyne takie miejsce w krajach Azji SE. Wynika to raczej z braku miejsca i biedy, ogólnie tamte miasta #!$%@?ą się zagęszczeniem raczej nieznanym z polskich realiów.
  • Odpowiedz