Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Scooby-dooo: jak wy macie czas na życie spędzając 2 czy 3h z psem dziennie? Praca + pies i właściwie nic więcej się załatwić nie da. Obiad, spanie, sprzątanie... Tak się zastanowiłem teraz bo zawsze chciałem mieć psa ale dziennie mam jakieś minus 1 do minus 2h na takie rzeczy, jak zmniejsze sen z 5h na 3 to będę miał 0. Więc wystarczyłoby żebym nie spał i dopiero znalazłbym czas na psa...
  • Odpowiedz
@Loloman: wszystko zależy od psa, jak spokojniejsza rasa to spacery 1.5h dziennie i w weekendy trochę więcej + czesanie itp. Fakt, czuć że to zabiera czas, ale chyba każdy świadomy psiarz powie że warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie to się wiąże ze wstawaniem pół h wcześniej, pół h później się kładę, dzielę się z różową spacerami i innymi obowiązkami i spokojnie udaje się to ogarnąć
  • Odpowiedz
@Loloman: w duzej mierze trzeba niestety wszystko ustawiac pod psa, ale jak rutyna jest ustalona to spokojnie mozna ze wszystkim wyrobic ;> Wychodzenia tez nie mozna traktowac jak obowiazek bo bedzie z tego tylko frustracja, spacery to juz czesc wolnego czasu. Obiadow nie gotuje bo mam tani catering w okolicy, sprzatam regularnie po 15-20 minut dziennie a na weekend gruntownie i tak sie powoli zyje na tej wsi ( ͡°
  • Odpowiedz