Wpis z mikrobloga

@yeruvoci: Poszukuję osoby do swojego przedsięwzięcia, które ma za zadanie wykonywać strony internetowe dla firm - wizytówki, sklepy, kampanie reklamowe itp
Zadania osoby:
- Szukanie chętnych klientów
- Kontakt z firmami
- Umieszczanie ogłoszeń

Wymagania:
- Znajomość Social Mediów oraz obsługa komputera
- Umiejętności komunikacyjne
Oferuję atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od wypracowanego zysku. Jest to praca dodatkowa, nie na pełen etat. Jeśli zainteresowała napisz do mnie na priv na wykopie

#pracazdalna #pracbaza #biznes #zlecenie #startup #programowanie
  • 16
@yeruvoci: pytam się czy dajesz podstawę, czy płacisz tylko za wynik. A nie czy masz podstawy :D
Dobry handlowiec kosztuje, a jak miałbym pracować dla Ciebie a nie dla ludzi do których już odsyłam i budować Tobie bazę to muszę coś z tego mieć. Jak mam szukać klientów na stronki - mam kilku kolesi do wyboru, z którymi mi się wygodnie wpsółpracuje. Szukanie juniorowi klientów za procent to nie jest praca
@djtartini1: Nie ma czegoś takiego, nikt nie żyje dobrze z robię stron i sklepów, ceny są po 600 za stronę i 1200 za sklep, Jeden sklep i strona i masz na ZUS + prąd + internet, na małym zusie no może jeszcze kebabów kilka kupisz.
Nie da się z tego obecnie wyżyć. Od -8 lat w tym siedzę, czyli sklepy strony, serwisy, portale, aplikacje. Obecnie Wordpress + Presta + darmowe i
@Nicescroll: Być może z samych stron to nie, znam firmy, które dodają do sklepów proste systemy do śledzenia klientów i to jeszcze w systemie abonamentowym firmy płacą po kilka tys miesięcznie. Znam też firmy z mniejszych miast i życzą sobie 3 tys za stronę na WP. Jestem pewien, że to co piszesz jest prawdą, bo dam znam i takich ale nie wiem jak funkcjonują wymienione przeze mnie przypadki, a znam takich
@Nicescroll: Szanujmy się, dziesiątki firm z tego żyją bo do cen podanych przez Ciebie dorzucają jeszcze minimum jedno zero. Studenci w Warszawie maja wyższe ceny niż te o których piszesz. Szablony nie zniszczyły rynku, pozwalają ludziom ruszyć ze strona za umiarkowanie niskie pieniądze. Z czasem każdy dostrzega jakie niesie to ze sobą ograniczenia - i funkcjonalnościowe, i optymalizacyjne i decyduje się na stworzenie dedykowanego rozwiązania. Przykre musisz mieć życie jeżeli od
@Yadchak: Ale absolutnie, ABSOLUTNIE to nie są realia to o czym piszesz to utopia, klient decyduje portfelem i nikt, NIKT, nigdy nie zamówi strony za 10k jak ma do wyboru studenta i szablon bądź gotowca czy nawet firmy robiące strony po 500 złotych. Nie mówiąc tutaj o stronach na "canjonie" kupisz praktycznie każdy skrypt z 100$ i mniej. Takie bajki o 10k+ za stronę to jakieś mity jakieś nieporozumienie, pracuję w
@Nicescroll: Nie będę się kłócił skoro masz takie doświadczenia ale prowadzę firmę ~3 lata, ceny za stronę wizytówkę zaczynają się u nas od 3-4k a mimo to zgłasza się więcej klientów niż mamy mocy przerobowej. Wierzę, że jak robi się dobrą robotę to dobrzy klienci sami przychodzą. Trzeba edukować klientów, a nie iść im na rękę.