Wpis z mikrobloga

przegryw - bez tagu ;)
obserwuje te wpisy na wykopie i tak sobie myślę że według internetowych kryteriów to chyba jestem przegrywem. Z jednej strony jestem dość wysoki mam może 187 dawno się nie mierzyłem, zakoli nie posiadam mam blond lekko kręcone włosy niebieskie oczy , i rudą brodę :o (fuj zero chada ;( ) mam 29 lat więc brzuszek też mi poleciał, koleżanek mam dużo dziewczyn miałem mało może 3 (tylko trzy ha ha tyle to macie w tydzień ! ) obecnie się z nikim nie spotykam na stałe oooo #!$%@? #wtfnogf uuu , pracę mam w małej firmie w biurze nie zarabiam NAWET 4k netto i żyje w małym mieście na końcu świata. Pewnie nigdy nie będzie mnie stać na nowy luksusowy samochód pewnie nigdy nie pojadę na wycieczkę dookoła świata i nie zobaczę wielu pięknych miejsc na naszym świecie. Nie poczuje smaku wielu potraw ale żeby z tego powodu czuć się kimś gorszym , kimś bezwartościowym ? Moja babcia mówiła że "bieda nie musi śmierdzieć" co oznaczało że można żyć na niższym poziomie i bez kompleksów.
Internet mnie boli ciężko mi w wieku 30 lat z niego korzystać trochę was nie rozumiem kurła kiedyś to było a teraz bez ad blocka to ani rusz ;)
Pozdrawiam