Wpis z mikrobloga

Planetoida Apophis nie uderzy w Ziemię, a media kłamią.

Grupa powiązanych ze sobą gazet i portali próbuje nakręcić panikę wokół rzekomego bardzo bliskiego przelotu planetoidy Apophis w marcu tego roku i ryzyka zderzenia z Ziemią.
Problem w tym, że obecnie planetoida jest od Ziemi dalej niż Słońce...

Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/4859925/planetoida-apophis-nie-uderzy-w-ziemie-a-media-klamia/

Znalezisko dodał: @KubaGrom

Źródło: Autorski blog naukowy

#swiatnauki #gruparatowaniapoziomu #liganauki #ligamozgow #nauka #media #astronomia #koniecswiata #kosmos #eksploracjakomosu #oszukujo #mikroreklama
RFpNeFeFiFcL - Planetoida Apophis nie uderzy w Ziemię, a media kłamią.

Grupa powią...

źródło: comment_OLHTrFkRMQISJSaeSyi8EERwT17f04Dm.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: cóż, sianie paniki to jedna strona medalu, druga strona związana jest chyba z budowaniem świadomości społecznej, co wpisuje się też jakoś chyba w globalizm, te wszystkie agencje imperialne jak NASA ect. kontrola i władza, Imperium was obroni, lub ostrzeże...
  • Odpowiedz
@RFpNeFeFiFcL: ano właśnie widziałem parę dni temu jakiś wpis tutaj, zaraz po tym wygooglowałem "Apophis" i od razu pojawiło się kilka gówno artykułów "KUNIEC ŚWIOTA 2019 ŁO MATKO BOSKO", "LECI W S T R O N E ZIEMII!!!!" z jakiś newsowych ścierwo portali xD szambo i syf, debili co prowadzą takie portale powinno się utylizować.

Planetoida ~325 metrów, co najmniej 20 razy mniejsza od tej która uderzyła w półwysep Jukatan na
  • Odpowiedz
antymateria


RFpNeFeFiFcL: To byłaby jasna jak Słońce na skutek ciągłych kolizji z pyłem międzyplanetarnym i wiatrem słonecznym.
  • Odpowiedz