Wpis z mikrobloga

Ale brakuje takiej osoby jak DanielMagical w Big Brotherze :D Wyobrazacie sobie to, gdyby wyslaliby go po zakupy, on nie ogarnalby tego zadania, wiec przez tydzien wszyscy siedzieliby glodni przez co wyszlaby drama :D Nie mylby sie :D Musialby sobie radzic bez swoich pieskow i sam by sie zachowywal jak piesek przy Igorze ;d Nie gotowalby, tylko czekal na gotowe i jadl :D Wszystkich by wkurzal swoja bystroscia :D By obrabial dupe kazdemu za plecami, a ze nie robilby to w zbyt intelgentny sposob, wszyscy by sie latwo zorientowali :D a nie taka sielankowa atmosfera :P
#danielmagical
#bigbrother
#patostreamy
  • 7
@zulka138: daj spokój... BB nawet nie oglądam, bo nie zaspokaja to moich potrzeb nawet w kwestii śmiechu i nabijania. A gdyby do takich BB brali ludzi pokroju Magical to odczuwałbym zażenowanie i zostałby mi chyba tylko skoczyć z mostu, że mamy tak debilne społeczeństwo że ma zapotrzebowanie na takich ludzi w takich programach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@haosek: w BB jest stypa i nawet uczestnicy to mowia :D :D ale jak wzieli takie osoby, ktore boja sie cokolwiek odwalic, bo "co rodzina powie" no to sorry. I te zadania, albo ich brak i uczestnicy nudza sie caly dzien, a jak juz sa te zadania to na bardzo zenujacym poziomie. Dlatego przypadlby sie taki "zadymiarz", ktory robily jakis poziom.
@zulka138: Jaki zadymiarz. Ja wiem, że media to jest dosyć spora kloaka gdzie ciężko znaleźć coś wartościowego. Ale mimo wszystko nie uważam, aby takie osoby jak większość naszych kochanych patostreamerów powinny być promowane w takich programach nawet jak BB. I tak upadliśmy nisko, że niektóre osoby które srają do misek, walą się z raperami itp. itd. chwalą się tym i dobrze żyją. Niektóre zachowania powinny powodować wykluczenie ze społeczeństwa, ogólnie ostracyzm...