Wpis z mikrobloga

Spójrzcie na ciekawostkę. Wygląda na to że Citibank uszczelnia swoje systemy stricte pod Revolut (a właściwie pod konkretne podmioty, bo @Final_Cylon pisał że obciążyli go za transakcję na poczcie).

Z mojego screenshota wynika że obciążyli mnie również prowizją za doładowanie Revolut via Curve (Curve --> Citibank KK --> Revolut), ale już nie obciążyli za doładowanie portfela DiPocket (nie pamiętam - llimity chyba 2k PLN miesięcznie na doładowanie kartą. Nie idzie tego znaleźć na ich stronie).

Nie zrobiłem jeszcze standardowej transakcji kartą Curve, ale wydaje mi się że sprawdzają nazwę tego obciążenia.

#revolut #curve #banki #dipocket #citibank

@mjeziersky
motaboy - Spójrzcie na ciekawostkę. Wygląda na to że Citibank uszczelnia swoje system...

źródło: comment_uB6K5uo7N3nPPkuNloEPpeuH56Gr6Xep.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: daj znać błagam jakoś w piątek !


@mjeziersky: Nie wiem ile potrzebujesz tej bezprowizyjnej wypłaty z tej karty Citibanku, ale wygląda na to że nie biorą prowizji za doładowanie DiPocket. Zrobiłem je 20 marca i nadal nie mam naliczonej żadnej prowizji, podczas gdy mam naliczoną za doładowanie Revolut'a via Curve z tego samego dnia.

DiPocket jest darmowy i też umożliwia wykonywanie darmowych przelewów z portfela na polskie konto, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: no aż strach uzywac, Citi głowie mi do tego było potrzebne na jakieś revolutowe rzeczy bo tak to płacę ta wizzerowa karta z Raiffeisen jeszcze. Więc trzeba zamknąć, poczekam aż ten zwrot do mnie przyjdzie i trzeba będzie robić porządki :l
  • Odpowiedz
2. Wczoraj wypłaciłem z KK Citi via Curve gotówkę. Póki co prowizji nie wzieli, transakcja nie jest jeszcze zaksięgowana. :-)


@motaboy: pobrali ostatecznie jakąś prowizję czy jednak nie?
  • Odpowiedz
  • 1
@2_7_6: nie. I na dodatek robiłem to od tego czasu wielokrotnie.
Tyle ze pamiętaj żeby nie używać bankomatów euronetu bo maja surcharge dla Curve
  • Odpowiedz
  • 1
@motaboy: dzięki za odpowiedź! Co do bankomatów euronetu, to ponoć nowe karty (te płaskie, z numerem na drugiej stronie) są już ok, tak jak karty mastercard revoluta.
  • Odpowiedz
@motaboy gdzieś trafiłem na necie na opinie że niby dipocket zmienił mcc na 6012 i Citibank zaczął doliczać posty za doładowanie karta kredytowa, sprawdzałeś ostatnio czy nie pobrali prowizji przy doładowaniu Dipocket kk Citi?
  • Odpowiedz