Wpis z mikrobloga

@r3v: Dziwny trochę okres do życia , najpierw dziadowanie w dobie transformacji, potem cały czas chude lata, ale Polska stopniowo coraz piękniejsza i bogatsza. Wreszcie dotrwało się do współczesnego rozkwitu, gdy do Polski walą drzwiami i oknami imigranci zarobkowi, zaś kiedyś tak niedostępny zachód zazdrości nam dobrobytu,

Sto lat
@mieszko111: Kiedy patrzę na zdjęcia z dzieciństwa, jak wtedy byłem ubrany, to faktycznie można pomyśleć, że chude lata, ale to najlepszy okres mojego życia chyba. xD Te pierwsze pistolety na wodę, świecące buty i inne tego typu gadżety i beztroska przesiadywania całymi godzinami przy trzepaku do dywanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@r3v:

Święcące buty też pamiętam, w szkole chodziły w nich banany. Teraz pewnie wstyd i lipa.

Chociaż ja jako osoba wykluczona społecznie bardziej kojarzę ten okres z tureckimi swetrami, sławojkami na wiosce i tworzeniem zapór w kałużach, no i oczywiście tymi kiczowatymi serialami na Polsacie.

Poza tym, pokemony w tv i na żetonach, te starodawne polskie chipsy niedostępne już na rynku,

Z jakim nabożnym podziwem oglądałem wtedy w wieku kilku lat