Wpis z mikrobloga

@Arw165: ja od dawna mam takie myśli że pora żeby ten serial się skończył, bo nie ukrywajmy trochę to się już ciągnie i te odcinki są coraz mniej ciekawe ale też oglądam spn już tyle lat że jest mi teraz po prostu smutno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mam nadzieje, że chociaż zrobią dobre zakończenie
  • Odpowiedz
Co rok lub dwa tak mówią od jakiegoś czasu... Ale fakt, jak wracam do starych sezonów to czuję niedosyt i niestety już wiadomo, że nigdy nie zostanie zaspokojony. Źle poprowadzonych wątków nie da się naprawić.
  • Odpowiedz
@nic_to: wiesz co Misha, Jensen i Jared nagrali film o tym jak informują, że 15 sezon będzie ostatnim plus cała ekipa serialu zaczyna się żegnać na twitterze z fanami dlatego myślę że to jednak prawdziwy koniec. Jedyna opcja kontynuowania serialu to otwarte zakończenie, tak żeby w razie czego można było wrócić.
Co do źle poprowadzonych wątków to się zgadzam w 100%, ten serial ma (miał?) taki potencjał i taki ogromny fanbase,
  • Odpowiedz
@lisekZchin: O! - to dobrze wiedzieć. Szkoda, że się skończy... i szkoda, że nie dostanę historii, o których chciałam posłuchać. Pozostaje wracanie do starych historii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz