Wpis z mikrobloga

To jest jakiś koszmar, od dziecka mam problem z klatką piersiową wyglądam jak bym miał cycki tylko że są wypchnięte odstające górne żebra. Miałem z tego powodu nieprzyjemności i zawsze każdemu zazdrościłem że wygląda normalnie niezależnie od tego czy jest chudy czy gruby, jak byłem jeszcze dzieckiem schudłem wyglądałem #!$%@?, przytyłem też #!$%@?. Teraz mam jeszcze ginekomastie, nawet jak schudnę to będę wygląda jeszcze gorzej niż kiedykolwiek i nie będę tego w stanie zniwelować ćwiczeniami.

#!$%@? byłem tak zmotywowany a teraz wszystko się z mnie dosłownie ulotniło, ostatni raz się tak czułem jak miałem 16 lat wtedy pod koniec ostatniego roku szkolnego przyznano mi nauczanie indywidualne i psychiatra przepisał mi leki antydepresyjne.
Jakoś to przetrwałem, ale sumie żałuje w #!$%@? że tak się stało. Nie chcę wszystkiego opisywać a mógł bym, ale jest tego w #!$%@? za dużo i za każdym razem jak sobie przypominam wszystkie niepowodzenia, rozczarowania, nieprzyjemność to wnętrzności wywracają mi się na drugą stronę.

Dodam że Psycholog powiedział mi że jestem "bardziej wrażliwy od innych" czyli inaczej mówiąc jestem po prostu "#!$%@?ą" XD jeszcze uznała to za zaletę.
dobre XD

W sumie chciałem napisać więcej zanim kompletnie się załamie, tylko jaki ma to sens? No właśnie #!$%@? żaden

Na tagu #przegryw jest wystarczająco dużo wartościowych wpisów typ
"zjadłem kebaba"
"zesrałem się"
"znalazłem zajebistą nową pracę"
"mam depresje którą sam zdiagnozowałem bo w wieku 20 lat nie mam dziewczyny"
itp

no popłakałem się jak #!$%@? to #!$%@? XD
#przegryw #niebiekiepaski #samotnosc #mirkokoksy #mirkogowno
  • 3
@Oldschool_jungler: Zacząłem od stycznie po 10 dniach u fizjoterapeuty. A wady postawy mam a mianowicie "zaawansowana kifoza" nie byłem w stanie zmywać naczyń przez 10 minut, tak bardzo mnie bolały plecy. Teraz jest trochę lepiej, a moja klatka piersiowa wątpię by była od garbienia się bo mam ten defekt jak napisałem od dziecka. I nie wygląda to ani trochę "normalnie". W poniedziałek idę na USG piersi, chociaż endokrynolog powiedział że raczej
Mozna miec wady postawy od dziecka spokojnie tez mialem rozne . Przypadkiem zaczalem sie interesowac kulturystyka u kolegi w garazu pozniej tez w piwnicy w bloku; prowizoryczne laweczki, stojaki samorobki, kola od motoru mz zalane betonem itp. Nieznajac sie totalnie na tym metodami prob i bledow cwiczac podstawowe cwiczenia trojbojowe zauwazylem po czasie ze moja ,, kurza,, klata zaczyna nie byc kurza i to przelamalo dalsza chec do silowni. A tobie polecam