Wpis z mikrobloga

Ale z tego gościa, który prowadzi ten kanał, jest kawał manipulanta i cynika. Pod plaszczykiem pomocy zbija kasę na nieporadnych i chorych ludziach. Zarabia na ich nieszczęściu, manipulując ich emocjami i zgrywajac przyjaciela. Najbardziej mnie #!$%@?, jak (mając ponad 40k ze zbiórki) tej Magdzie poszedł kupić okulary w markecie za 20 zł xD A sam ma na nosie jakieś Ray Bany za paręset złotych. Czy on #!$%@? nie wie, ze najpierw idzie się do okulisty, a nie kupuje na oko okulary? Ja #!$%@?, szkoda ze mu tego ryja w Berlinie nie obili. Co za obrzydliwa persona

#jaktoogarnac #youtube #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Żeby być dokładnym to idzie się do optometrysty, nie do okulisty. Okulista to lekarz, a optometrysta zajmuje się bardziej "fizyką" i dopiera szkła. Okulista też to z reguły zrobi, ale optometrysta będzie lepszym rozwiązaniem :)
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Na soczewki nie jest potrzebna żadna recepta, soczewki dobierze Ci każdy dobry optometrysta. Zwracam na to uwagę, bo mając 34 lata, dopiero w wieku 30 lat trafiłem do optometrysty. Wcześniej zawsze szkła dobierał mi okulista i różnie z tym doborem było. Gdy pierwszy raz poszedłem do optometrysty byłem w szoku – sprzęt, badanie i w ogóle wszystko. A los chciał, że moja aktualna partnerka jest optometrystą, także zwracam na to
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Spróbuj, ja byłem pozytywnie zaskoczony. Tylko idź do dobrego. Paradoksalnie w największej sieciówce, czyli Vision Express można trafić na dobrych specjalistów. Najlepiej, żeby ktoś był po studiach w tym kierunku (jak moja dziewczyna). :)
  • Odpowiedz