Wpis z mikrobloga

Zaskoczę cię ale dzieci nie robią się same i drogą wiatrową lub wiatropylnie, jak kto woli :D


@BlackMask: No ale obowiazek zajmowania sie dziecmi spada najczesciej na kobiete. Jako facet mozesz sobie skoczyc na nastepny kwiatek. Co Ci zrobia w takim wypadku? Max nalicza alimenty i tyle. Z tym da sie zyc. Jestes facet to powinienes wiedziec, ze kobiete da sie zbajerowac ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla
@Cumpelnastodwa: Przecież ja nikogo nie skazuje, fakt różne są przypadki ale jednak większość z nich to tylko wpadka.
Później siedzą i udają "matki z wyboru", a jak się dała zbajerować to już jej problem. Jak pisałem dzieci się same nie robią, widzisz później gadają laski że to facet ma się zająć dzieckiem i zapewnić byt itp. Jak dla mnie to większa odpowiedzialność powinna być po stronie matki bo to na musi
@BlackMask: Zajmowanie sie dzieckiem to katorga. Wiem, bo mam dwojke. Ludzie, ktorzy nie maja dzieci bardzo czesto mysla, ze to jest fajnie tak sobie siedziec w domu. Nic bardziej mylnego. Czlowiek nie ma zupelnie na nic czasu, a zycie swojego dziecka musi przedkladac nad swoje wlasne.

A co do zacytowanego tekstu to przeciez nie ma on znaczenia. Kazdy z nas sie myli. Niektore pomylki moga bardzo drogo kosztowac. Nie wszystkie "madki"
@Cumpelnastodwa: No dokładnie.
Co można tutaj innego dodać, każdy jest kowalem swojego losu i musi znosić swoje błędy i głupotę, matka musi wychowywać dziecko a facet nawet jeśli nie będzie się opiekawał to też dostaje karę bo musi zarabiać na to dziecko czy chce czy nie. Więc to nie jest tak że tylko "madka" ma źle, akurat w tych czasach są jakieś zasiłki czy coś więc ona sobie jakoś tam da