Wpis z mikrobloga

@Gert456: Jeżeli to nie zarzutka, w co trochę śmiem wątpić, ale niech będzie, że kolejny raz się złapie, to OBOJĘTNIE. Jeśli nie przedłużałeś gwarancji to nigdzie nie będziesz miał nr seryjnego, bo nikt tego nie wpisuje. Więc możesz se otworzyć obie i wybrać, która ładniejsza.
  • Odpowiedz
@Gert456: ja dostałem 2 tablety od orange zamiast jednego. Napisałem na czacie, że idzie do mnie druga paczka, a nie powinna. Pani stwierdziła, że to błąd i że na pewno nic nie przyjdzie. Mówię, że kurier jedzie to ona nie i uj. Odpisałem, że jak przyjdzie to mam to gdzieś, bo to ich strata i nie mam na odsyłki czasu. Odpowiedź? "Dobrze"
  • Odpowiedz
@Gert456: mialem podobna sytuacje z mediaexpert i nawigacja samochodowa, albo rejestratorem - juz nie pamietam.

Skontaktowalem sie prawilnie z nimi i podeslali kuriera po odbior niezamowionego przedmiotu. Co najlepsze minely ~2 miesiace, a na mailu przedsadowe wezwanie do zaplaty, za drugi przedmiot.
#!$%@? sie, rozkrecilem inbe, w mailu w adresatach umiescilem wszystkich swietych z tego sklepu , w zlaczniku przeslalem archiwum maili z odkrecaniem tej sprawy i potwierdzeniem odbioru paczki od
  • Odpowiedz
@Gert456: Po takim tekście na infolini, że oni nie wiedzą i masz pisać maila, to bym nic nie robił, konsole zostawił w bezpiecznym miejscu i czekał jak sytuacja się rozwinie...
  • Odpowiedz
@Gert456 kiedyś dostalem dwie zabawki zamiast jednej dla siostrzeńca warta 200 zł, zadzwoniłem i powiedzieli żebym wysłał i oddadzą hajs plus jakiś prezent, odesłałem i musiałem się upominać o zwrot pieniędzy za wysyłkę, a chciałem dobrze
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Gert456: sklepy RTV/AGD nie notują numerów seryjnych sprzedanego sprzętu jeżeli nie wziąłeś na to dodatkowego ubezpieczenia. Wiem bo pracowałem w ME. Otwórz jedną, drugą zostaw.
  • Odpowiedz
@Gert456 możesz sobie jedną rozpakować, to problem sklepu żeby sobie zmienił stany jeśli coś #!$%@?ło, chyba że masz wykupione dodatkowe ubezpieczenie to wtedy tam patrz na którą sztukę
  • Odpowiedz
@Gert456: Jak dla mnie to możesz sobie tę drugą konsolę wziąć i nic im nie mówić, tak jak oni bez skrupułów kłamali mi w pismach reklamacyjnych i rzecznikowi...
  • Odpowiedz
@Gert456: nie sądzę żebyś miał gdziekolwiek wpisany nr seryjny na rachunku - wiele razy juź zdarzało mi się reklamować, oddawać przedmioty i nikt nigdy nie sprawdzał po numerze - tylko czy zgadza się model z tym wpisanym na paragonie. Jedynym wyjątkiem był serwis gwarancyjny piekarnika, gdzie gość chciał koniecznie zobaczyć nalepkę z numerem, ale to chyba bardziej jakieś sprawy gwarancyjne - sklep nic do tego nie miał

ja bym śmiało otwierał
  • Odpowiedz