Wpis z mikrobloga

  • 0
@Suplement_Diety o, znawca! To ja sie poradze. Moj mlodszy brat kolekconuje jakies wypasne zegarki, ma ich bardzo duzo, jakies wypasne itp dlatego od dawna planuje zamowic dla niego zwgarek, ale nie zaden jakis firmowy, znany, ale myslalam o custom made, na zamowienie. Ale tu jest pytanie, czy wartosc takiego zegarka bedzie rowniez duza jak tych z kolekcji i czym sie kierowac w wyborze?
Jagoo - @Suplement_Diety o, znawca! To ja sie poradze. Moj mlodszy brat kolekconuje j...

źródło: comment_uINmt3DZZTdAkLi2BAhEq8jdIHE6mG9n.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: Zapłaciłem nawet ciut więcej ale ma mi się pdobać ;) Co mi z tego, ze seiko też jest na kwarcu, ma tak samo szafirowe szkło jak mi się nie podoba kompletnie? ;)
@unified_observer: Mówimy o zegarku czy o modzie męskiej? Jest pomarańczowy - serio porównujemy to do obsranych gaci na głowie?
  • Odpowiedz
@Jagoo: niestety wybór prezentów szczególnie dla zegarkowego maniaka to ciężki temat, jeśli zna się na temacie to już pewnie kupił swoje wymarzone cele lub wie czego chce :) ja raczej pokusił bym się o jakiś droższy pasek do jego ulubionego zegarka, może jakaś skrzynkę do zegarków z ekspozytorem jeśli jeszcze nie ma albo coś w tym kierunku :)
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: nie nie kolego, to są firmy które ty po prostu zapamietałeś. Uznaniem tutaj cieszą się wszystkie firmy zegarkowe (<- słowo klucz), dające jakość, a nie firmy ubraniowe/perfumowe które sprzedają zegarki jako dodatek modowy
  • Odpowiedz
@unified_observer: Nie wiem ;) Cokolwiek innego niż Seiko/Citizen/G-Shock to często lecą komenty po co ;) No tak Omegi/Rolexy/Patki. Nie wiem w czym jest właśnie gorszy CK czy inna marka modowa mająca mechanizmy i wykonanie ze Swatch Group ale ok ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Darth_Gohan: mechanizm mechanizmem, ale wykonanie calej reszty czesto pozostawia wiele do zyczenia, a cena tego nie odzwierciedla ¯\_(ツ)_/¯ Mi to osobiscie z grubsza wisi. Nie polece nikomu CK, Michaela Korsa czy Armaniego, ale jak juz ktos taki nosi, to jego sprawa. Ostatecznie to wlascicielowi ma sie podobac, nie mi. Nie interesuje mnie tez na co ktos wydaje swoje pieniadze, wiec przeplacenie jest takim sobie argumentem.
Pozdro!
  • Odpowiedz
@m_bielawski: No i to mnie bawi ;) Co jest dużo gorzej wykonane w CK? Co tam się psuje częściej niż w innych? Nawet zegarmistrzowie nie mieli się do tego jak przywalić ale mirki z internetu plują na markę ;)
Tak samo powiesz, przykładowo, że masz francuskie auto to też Panie ale to jest przecież gówno nie auto ;)
  • Odpowiedz