Wpis z mikrobloga

PODSUMOWANIE 4 DNIA BB --Ostatnie 22h--
- Uczestnicy zaczęli cisnąć #tvn , że reżyserowali wizytówki (te z niedzieli), by przedstawić ich jako super cool, więc przełączyli cam1 na widoki poza domem
- Następnie zeszli na temat streamów na yt, więc znów mikro off, a kamery gdzie indziej, byle nie mówili o arcywrogu tvn, zadymiarzu z urzędniczej #danielmagical #patostreamy
- Zrobili własny chlebek
- Daniel *Jaglak* zerwał się z liny i z rykiem obudził simsów na śniadanie i trening
- Jaglak myśli o odejściu z #bb
- Natalia wchodzi do zimnej wody w stawie, motywowana przez Daniela
- Muzyka klasyczna się nagle odpada rankiem, jakby ktoś donejta grubego wysłał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Sprzątają domek
- Ci którzy nominowali Natalkę - udzielają jej rad jak się zmienić
- Łukasz myśli że Klaudia (Marchewka) jest lesbijką
- Uczestnicy grają sobie w grę polegającą na odgadnięciu o kim jest komentarz z pewnego forum internetowego( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Maciek ciśnie TVN, mówi o kulisach wizytówek, o tym że zagroził im, że jeśli będzie w wizytówce cokolwiek o jego problemie rodzinnym, to nie wejdzie do domu dużej siostry, operatorzy zmieniają na /CAM2 by więcej nic nie mówił
-Są podejrzenia o używanie w godzinach nocnych, na camoff telefonu przez Natalię, gdyż pojawiają się wpisy i komentarze na jej Instagramie pisane przez nią samą( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Jaglak rozmawia o Piśmie Świętym ( Dla mnie jest to spoko, nic do tego nie mam, jest spoko ogółem osobą, taką pozytywną)
- Maciek się wkurzył na pełen worek niezgniecionych butelek, że "Po co wyrzucają powietrze, tylko ameby umysłowe tak robią, i zaczął szukać winnych.
Wkurzył się także o papier w worku na butelki, gdyż jest dowodem na brak segregacji -- Zmiana na /CAM2 przez operatora by dymów nie było widocznych bardziej
- Robią makaron, MNIAM
- Natalka chce palić, lecz czeka na Justynę aż przyjdzie i zaoferuje fajki których sama nie ma
- Poszli se na basen popływać, i pogadać bez mikro( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo kto kąpie się z nim...
- Weganka lubi obgadywać innych( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczerze - kończę oglądać ten jedyny tag na wypoku, gdyż takie dymy, tyle się dzieje że tylko się czas traci( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Posprzątam jutro mieszkanko, będę miał zadanie jak w #bigbrother ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bigbrother
  • 4
  • Odpowiedz