Wpis z mikrobloga

ma do tego jak "prawacy" dają przykład i pokazują że nie są małpami :)


@diogene: ale ja mówiłem o tym w kontekście filmów pyty. To że w każdej grupie znajdzie się jakiś margines to chyba coś oczywistego.
  • Odpowiedz
Twojego argumentu.

Jaok sam jest manifowym prowokatorem i utrzymuje się z tego, by nim być.


@johny-kalesonny: Jaok jest dziennikarzem i zadaje prowokacyjne pytania. Nie płaci mu się za samo uczestnictwo w danej demonstracji tylko za stworzenie materiału i kliknięcia (a przynajmniej tak było do czasu jak się nie zatrudnił w tyle wizji). To jest ta różnica, że on nie musi być ideologicznie zaangażowany po żadnej stronie i sobie poradzi, a osoby
  • Odpowiedz
No #!$%@?, za to antify nie widziałem ani razu, tylko na filmach Jaoka.


@johny-kalesonny: Antifa to jest grupa może kilkuset szurów w całej Polsce ale na Wykopie czy u Jaoka można odnieść wrażenie, że są co najmniej tak wielcy jak narodowcy.

Jaok jest dziennikarzem i zadaje prowokacyjne pytania.


@desensitization: Taaa... to czemu nie zadaje tych prowokacyjnych pytań prawej stronie? Już kilka razy wklejałem tutaj linki do materiałów MN o marszach
  • Odpowiedz
a żeby zrobić taki prawicowy filmik to nawet nie trzeba się namęczyć


@Nieprzyjazny_Ziemniak: patrząc po wykopie (i to, że wyborcy pisu (przynajmniej na filmiku) to mohery, które nie ogarniają w ogóle co się do nich mówi) to powiedziałbym, że jest dokładnie odwrotnie.
  • Odpowiedz