Wpis z mikrobloga

@RAKU: Jakie masz parametry spiwora? Wiatr nie przeszkadza?
W sumie chcialbym kiedys sprobowac zimowych biwakow, ale troche bym sie bal, szczegolnie sam i bez namiotu w Tatrach. To mi juz na niezle ekstremum wyglada. Co nie zmienia faktu, ze bardzi szanuje i zazdroszcze, bo widoki masz tam genialne.
@RAKU: Kurde kocham góry ale nie cierpię zimna :P Zawsze mi się wydaje że jak już się stanie w miejscu albo pójdzie spać to ten najgorszy wioter xD sprawi że cała radość z widoków zniknie i będzie tylko chłód.
Śpiwór i kurtka dają radę do powiedzmy 500zł ? Czy trzeba jakiś super duper mega koks ultra w pyte sprzęt ? ;d
@hard1:
Ten sam zestaw co na Zadnim Granacie, dwa śpiwory puchowe, jeden "zimowy" z temperaturą komfortu około - 15 stopni i drugi "letni" z temperaturą komfortu około - 6. Letni posłużył jako wkładka do zimowego, oba są z pertexu quantum czyli wiatroszczelne.

@hard1: @Niebadzlosiem:
Temperatura o 5 rano -13 stopni i wiatr już nieco oslabł natomiast po 1 wiało dość mocno gdyż szum powietrza wyrwał mnie ze snu, w
@Niebadzlosiem: Jak się chodzi, to cieplutko jest, gdy staniesz, to też nie stygniesz tak od razu. Z resztą przystajesz raczej tylko po to, żeby napić się ciepłej herbatki i jak robi się chłodno to od razu ruszasz dalej ;) Widoki i prawie puste szlaki wynagradzają wszystko.
Ale nocować to bym się raczej nie odważyła...
@gc89: Tak tylko to kolejne złotówki więc zależy czy się z nimi liczysz czy jednak masz konkretny budżet na to.
Zimówkę kupiłem nową ze zniżkami grupowymi natomiast letni od kogoś kto wyprzedawał się ze sprzętu którego mało używał.