Wpis z mikrobloga

@luzny_lori: Miałem to samo, w domu po dziadku beton z kamieniem wapiennym ( ͡° ʖ̯ ͡°) Musiałem trochę wylewki zrobić, ale nie jebło już kilka lat. Jednak akwarium bym na piętrze nie postawił. Mam jeszcze kawałek podłogi do zrobienia, to już na legarach pójdzie, choćbym miał je strugać ośnikiem bo płyta krzywa jak cholera.
Ja się podzielę swoim doświadczeniem przez jakiś okres pracowałem w firmie zajmującej się wykladzinami między innymi świadczone byly też usługi wylewania samopoziomujące wylewki firmy mapey głównie były robione w domach prywatnych i Aga*a Meble średnio w mieszkaniach wylewaliśmy około paletę masy czasem nawet znacznie mniej, odpowiednią konsystencja pozwalała na bezproblemowe rozmieszczenie masy za pomocą wałka, tutaj u koleżanki bez problemu było by można ją użyć i pewnie mniej worków by poszło niż
@Vilyen: Powiem Ci tak mocno pożałowałaś na dobrym materiale gdzie poszło by tego 3x mniej materiału, wylewałem 14m2 i fachowcy zmiescili sie w 250kg a miałem spadki do 4cm i udało sie oczywiście samopoziomującą.
Nadal masz krzywą podłogę... nie oszukujmy się. Widać to gołym okiem.