Wpis z mikrobloga

Doładowałem kartę #revolut z Karty Kredytowej #citibank (Top-Up)
pierwszy raz za 2k i 2 dni później dodatkowo jeszcze za 1,5k. Za tą drugą transakcję skasowali mnie 8% (120zł) za transakcję szczególną - że niby gotówkowy.
Nigdy tych transakcji tak nie traktowali (Ale nie robiłem też takich dużych).

Reklamacja ma sens ? trochę się boję, że przyczepia się do wcześniejszy transakcji.

#banki #bankowosc
  • 32
@Final_Cylon Ale z pocztą polską już się zmieniło jakiś czas temu. Kiedyś na poczcie transakcja była traktowana jako Advance Cash czyli wypłata z obcego banku. Taka praktyka do dzisiaj jest w WORDach. Teraz można normalnie płacić na poczcie bez prowizji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Final_Cylon: z tego co tu @LiveSmarter wrzucal to toip obowiązywał już wcześniej, ale nie pobierali opłaty więc reklamacja raczej bezzasadna.

Ja doładowywałem kartami Wizzair i BGŻ, ale już za te transakcje punkty nie wpadają więc generalnie w ogóle nie widzę sensu doładowania Revoluta kartą kredytową. No chyba, że ktoś naprawdę musi wypłacić gotówkę.
doładowania Revoluta kartą kredytową. No chyba, że ktoś naprawdę musi wypłacić gotówkę.


@Krupier: @LiveSmarter: no po prostu mialem podlaczono karte citibanku kredytowa zamiast debetowa. Wole placic jakos kredytowka za wszystko a potem na koniec miesiaca sobie splaca.
To ze maja to w TOiP no to super- szkoda, ze w polowie miesiac po pol roku zaczeli kosic.
korzystalem z ich uslug 10 lat wiec teraz sie pozegnam. Połasili się na 208
@niggerinthebox: @damiann6: Ja załatwiłem swoją sprawę (ugłaskali mnie przy próbie zamknięcie karty), anulować tej operacji nie mogli ale zaproponowano mi 10% cashback na w sumie max 200zł przez pol roku. Korzystam z karty co jakiś czas, więc kasa z prowizji zwróci się z nawiązką.