Wpis z mikrobloga

@johny-kalesonny: może i tak powiedział, może mu chodziło o konretną sytuację - prawdopodobnie w kontekście występowania na paradzie równości lub wklejania homopropagandy do szkół. O swoją orientację się nie boję, ale szczerze mówiąc poglądy polityczne już mam dawno ukształtował. Więc zamiast oglądać to szambo wolę memy i kotki.
Tak jak w Islamie homoseksualizm jest karany jeżeli "znajdzie się na to dwóch światków" - czyli można się rowerować, tylko nie publicznie. Nie wiem czy miał na myśli to, czy popłynął. Mówię nie pochłaniam już polityki więcej niż to jest potrzebne, ale wierzę Ci na słowo i dziękuję za TL,DR. Tylko w sumie #!$%@? mnie to obchodzi, i tak go szanuję. Pozdrawiam :)
istotnie lepszą alternatywę.


@johny-kalesonny: gdzie tak napisałem kolego?
uprasza się o zacytowanie
pytałeś czym się różni Braun od imamów to ci podałem
nie ma tam nigdzie żadnego stopniowania
ewentualnie zacytuj mnie

kisnę z ciebie, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
@johny-kalesonny:
W przestrzeni publicznej nie można pić alkoholu.
W przestrzeni publicznej nie można palić papierosów.
W przestrzeni publicznej nie można przeklinać i demoralizować.

Dlaczego pederaści chcą mieć specjalne prawa, aby obnosić się ze swoim zboczeniem w przestrzeni publicznej?
Dlaczego mam oglądać zboczeńców paradujących po mieście, dodatkowo jeszcze szczujących dookoła, że są dyskryminowani i prześladowani.

Nie chcę zabraniać im celebrowania własnych upodobań, ale nie godzę się na publiczne propagowanie zboczeń.
Homoseksualizm to orientacja seksualna


@GrammarNazi:
Pamiętaj, że w lewackiej UE ślimak to ryba...

Nie widzę podstaw, by zezwalać na publiczne obnoszenie swojej orientacji seksualnej. Zarówno w przypadku, heteryków, jak i homosiów.