Wpis z mikrobloga

@XpedobearX: No nie wierz. Znam sporo kasowych gości i łączy ich w sumie jedno - albo są po prostu skąpi albo bardzo rozważnie wydają hajs. Ci co trzepią kasą na lewo i na prawo to najczęściej zawód syn
@schreder: Skapstwo nie prowadzi do bogactwa, a po prostu rodzi sie wraz z nim. Powiedz mi, co Ci da pozostawienie stu zlotych miesiecznie? Tyle co nic. To zwykle ciulanie dla ciulania i zostaje sie mentalnym biedakiem dalej. Bo im zwyczajnie szkoda i nic wiecej, tak jak i #!$%@? do usranej smierci bo szkoda im kasy na etat pracownika i nie cenia w ogole swojego czasu ani wolnosci.
@XpedobearX: Tu sto, tam 50, tam 22, tam 19 i się robi spora sumka. Sam ostatni sobie aplikację w tel zainstalowałem i jestem w szoku ile mi kasy idzie na różne tanie pierdoły po 3 - 5 zł na Aliexpress. Tanie ale dość dużo.
@schreder: Pytanie czy te #!$%@? Ci pomagaja w zyciu i sa przydatne :) To ze je wydajesz nie znaczy, ze jest to kompletne marnotrawstwo. Kolejna sprawa - czy to ze nie wydasz ich tutaj oznacza, ze nie #!$%@? gdzies indziej?