Wpis z mikrobloga

67/100 #100rajstopchallenge
Pończochy które mnie zaskoczyły, kupione w calzedonia, opakowanie zupełnie niepozorne, między zwykłymi ponczochami z koronkowymi wykończeniami :D
A tutaj gruby dół (strzelam że z 80-100 den) i do tego paseczek koronki połączony z pasem materiału z silikonem od spodu :)
Wyglądają mega zjawiskowo, trzymają się nogi i nie zsuwają, można je schować pod spódnicą i widać jedynie paseczki i zakolanówki :3 dla mnie sztos i miłość od pierwszego wejrzenia :D w komentarzu wrzucę zdjęcie opakowania
chrystusie - 67/100 #100rajstopchallenge 
Pończochy które mnie zaskoczyły, kupione w ...

źródło: comment_ru2NGR3pqaVCZgra7HkBO5FKUsDxFmes.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
@R187: tak, 3 Mirków którzy mnie nie lubią i wpadli na taki pomysł obrażania mnie. Oni już nawet wymyślili że mam cycki zoperowane, gdy zobaczyli zdjęcie w bikini xD chore głowy na maxa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
widzę ze trapy to spełnienie wykopowych marzeń, co wy z tym macie?


@chrystusie: Bo dziewczyny zazwyczaj są poza zasięgiem mireczków, a z innym chłopakiem to by się dogadali bez problemu ;)
  • Odpowiedz
@chrystusie: w sumie skoro ty nosisz głównie spódniczki/spódnice i do tego rajstopy/pończochy to warto by było zainwestować w laserową depilację nóg xD na to ci musi codziennie sporo czasu schodzić
  • Odpowiedz
@Mnichuy: bo wtedy skóra jest osłabiona czy coś takiego, w końcu strzelasz do niej z lasera :p no przynajmniej tak mi kosmetyczka tłumaczyła jak miałam pierwszy zabieg na pachy dwa lata temu :D
  • Odpowiedz