Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #teczowepaski ale nie tylko w sumie.
Od jakiegoś czasu w moim #zwiazki trochę się sypie. W sumie nie dzieje się nic dramatycznego, ale jest większa częstotliwość kłótni i tak dalej. No i dzisiaj, chciałem coś sprawdzić na ig, wziąłem jego telefon, a tam w DM jakies odpowiedzi na story dwóch typów (pocieszające jest to, że to nie Polacy, tylko jakie niedostępne tęczowe z drugiego końca świata) typu "oh stop making me horny..." Nosz #!$%@?. Zdenerwowałem się w #!$%@?. Nie wiem czy to przewrażliwienie czy serio coś się już #!$%@?. Kiedyś już też przyłapałem go na jakimś #!$%@?ństwie, bo widziałem, że wysyłał sobie na msg foty w samych gaciach (był wtedy w delegacji). Kiedy o to zapytałem to tłumaczył, że miały być dla mnie, ale jednak nie wysłał itd. Na pytanie po co wysyłał sobie nie umiał racjonalnie odpowiedzieć. Pomuszcie, stresuję sie max. Czerwona lampka motzno czy przewrażliwienie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: A moze pogadaj z nim czy czegos mu nie brakuje w seksie skoro ma nacechowane nim rozmowy. Moze dopadla go w nim monotonia, nuda? Moze mozesz dla niego sie jakos seksowniej ubrac? Czesto ludzie o tym nie mowia bo nie lubia prosic partnera o zrobienie xyz w seksie bo lubia jak naturalnie taka okazia sie nadarza.

Na pewno napinaniem sie jak wiekszosc ludzi nic nie naprawisz a tylko wkurzysz samego
@AnonimoweMirkoWyznania: Normalne, pożądanie wygasło więc przyszła chęć na kogoś innego. Pytanie na jakiej płaszczyźnie opieraliście związek. Jeśli to było na bzykanku i okolicach to pora się rozstawać, ale jeśli macie głęboką więź emocjonalną to może warto pomyśleć o potrzebach partnera i nie traktować go jak swoją własność. Można przemyśleć opcję - pozwolenia na skok w bok, otwarty związek albo np. trójkąt. Na pewno siła nikogo nie zatrzymasz, to nie związek heterycki