Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, w tamtym roku byłem pierwszy razy w #bieszczady z moją #rozowypasek. Ona ogólnie lubi #gory, ja zawsze byłem za wakacjami nad #morze. Jednak złapałem zajawkę na łażenie po Bieszczadach. W tym roku również planujemy urlop tam spędzić.

Podpowie ktoś jak się przygotować do tego wypadu? Chodzi mi dokładnie o to jakie obuwie zakupić. W tamtym roku miałem zwykle adidasy i myślałem że stopy mi odpadną. Do tego bardzo bolały mnie kostki.

Ogólnie jakiekolwiek wskazówki mile widziane.

#urlop #wakacje #polskiegory #bieszczady #gory
  • 9
  • Odpowiedz
@Kedan: Co do tematu obuwia to za pierwszym razem wybrałem buty trekkingowe (wysokie z decathlonu)... i szybko przesiadłem się na adidasy :) Kompromisem jednak moim skromnym zdaniem były by niskie buty turystyczne.
  • Odpowiedz
@Kedan: Uniwersalne trekingowe buty. Wydatek 300zl+. Jeździsz i przymierzasz po sklepach, które pasują na stopę idealnie. Membrana np. Gore-Tex i podeszwa vibram i styknie.

Kiedy byłeś na urlopie? Opaski na kostki? Może stuptuty jak byłeś, gdy jeszcze był śnieg?
  • Odpowiedz
@Kedan: ja powtórzę po poprzednikach - wole łazić w wysokich. Gore-tex i vibramowa podeszwa obejdziesz Pan zadowolony. Tylko nie zamawiaj w necie tylko poprzymierzaj różne opcje. Plastry na odciski zawsze w plecak „jakby co” no i może jakiś impregnat
  • Odpowiedz