Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zwolennicy prawicy są coraz pewniejsi siebie, coraz bardziej otwarcie mówią to, co wcześniej musieli skrywać - że przemoc jest rozwiązaniem.


@VCO1: Nie żeby się z ciebie śmiał, ale piszesz o metodach czysto socjalistycznych. Coś takiego robili i robią ludzie z lewicy, czytaj narodowi socjaliści i komuniści.

Robert Gwiazdowski nigdy nie powiedziałby tego, co Piotr Ikonowicz

mam cię #!$%@? zabić gnoju


albo jak Józef Stalin

śmierć jednego człowieka to tragedia, miliona
@jestem_na_dworzu: tekst nie jest mój, ale obozy koncentracyjne prawica budowała ochoczo (Pinochet). Co do prawicowości Hitlera można się spierać (socjalista, tak jak PiS) konserwatyzmu mu nie można odmówić
@VCO1: Fajnie, że się odniosłeś do Stalina, Mao, Pol Pota, Chaveza, Che Guevara'y, Ikonowicza i innych miłojących życie, ludzi i dobro lewicowców. Dla odmiany możesz podać też skalę ilu to ludziom poprawili życie, ile milionów ludzi zginęło przez lewicowców (w tym naszych, miejscowych narodowców), ile cierpiało. Później zestaw to z prawicą.
@VCO1: Sam zacząłeś pisać o narodowcach, a oni są lewicowi. Nie miej do mnie pretensji. Nie próbuj też się ze mną spierać o ich prawicowości, bo mam w pracy całą zgraję narodowców.

Wiem jak myślą, co myślą i czego chcą. Z resztą widać to po ich metodach działania: tworzyć strefę wolną od dyskomfortu po przez zmuszanie innych do bycia takim samym.
@VCO1: możemy, ale to nie jest sprawą, którą powinieneś się martwić. Ich lewicowe metody: przemoc jest problemem. Lewica zmusza do innych do bycia lewicowym, prawica (żadni narodowcy!) dają wolną rękę w myśl zasady: każdy żyje po swojemu nie wchodząc sobie w drogę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@VCO1:

Jaok przyszedł ubrany w burkę, by prowokować uczestników demonstracji. A teraz zadajmy sobie pytanie - jak podłym człowiekiem trzeba być, by dzień po masakrze 49 muzułmanów,


Cooo? Daj jakiegoś linka, zdjęcie bo inaczej nie uwierzę