Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@losmarineros: @przesympatyczny_pan: @Entropia_Losu: aj panowie panowie. było kilka takich akcji i nie tylko tam.

https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Bar-na-Przymorzu-z-krzyzami-celtyckimi-n122081.html

a czemu nie w------i szyb, no nie wiem, może właśnie przez komisariat kilkanaście metrów dalej albo przez setki ludzi którzy mieszkają w falowcu za lokalem. napędzanie obrotów też brzmi niepoważnie bo to jest sieć, oni nie muszą nic napędzać, mają dobre obroty.

i nie mam wczuty ani nawet nie jestem z
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: o k---a co niezgodne z moim światopoglądem to jest zgodne z moim światopoglądem XD W szkole mnie nauczono - kiedy słyszysz tętent kopyt, myśl o koniach a nie o zebrze. No ale oczywiście można uznać ze właściciel małej vege knajpy robi sobie marketing plakatami o treści „zajebiemy was lewackie k---y” co oznacza ze k---y rzeczywiście są lewackie i same siebie obklejają dla rozgłosu i nienawiści w stosunku do „domniemanych”
  • Odpowiedz
@Geldon: Tak, musi być false flag, bo jak wiadomo rekonstruktorzy historyczni ze Szturmowców to są spoko kulturalne ziomeczki które by tego nie zrobiły xD Trzy różne lokale zostały zaatakowane i to nie po raz pierwszy. Ale nie, to musi być lewacka prowokacja, bo bycie narodowcem polega na poszanowaniu cudzej własności i nie przeklinaniu, na pewno nie są to ludzie ktorzy mają n------e we łbie i larpują wojnę z lewactwem.
Beka
  • Odpowiedz
policja robi jak się do niej zgłosi :D

nie na FP jakiejś g---o firemki


@TwojStaryToKorniszon: skąd wiesz, że nie zgłosili tego incydentu na policję, a FB wykorzystują w celu wywołania medialnego szumu, bez którego rok wcześniej policja chujem nie kiwnęła?
  • Odpowiedz
@Geldon: właściciele lokali mają masową reklamę kosztem czasu poświęconego na zdrapanie wlepy i umycie okien, dziwnym trafem temat ktory się dobrze sprzedaje. Tydzień temu jeden z pubów na Żabiance został zaatakowany w dużo bardziej perfidny i uciążliwy sposób (kwas masłowy), cisza.
  • Odpowiedz