Wpis z mikrobloga

@szpongiel wiem dlatego sie okreslilem. Duzo ludzi do Ciebie pisze wiec sie nie gniewam. Wlasnie mi zmieniali opatrunek to juz nawet nie bolalo. Zaczyna sie samo goic wiec mysle w poniedzialek beda zaszywac ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeek: był rak jądra jakoś półtora roku temu. Wycięli, a teraz znaleźli przerzut w dość typowym miejscu "post-jądrowym". W okołoaortowych węzłach chłonnych, czyli tak między organami układu trawiennego, a kręgosłupem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BorowikSzlachetny: była tylko obserwacja ale trochę zdupy* i teraz owszem BEP, aż trzy cykle.

* - z dupy gdyż między drugą, a trzecią tomografią było aż 9 miesięcy przerwy, a powinno być 4-6 wg zaleceń NCCN. Zdążył wyrosnąć już na ponad 3cm plus drugi malutki (dlatego nie operują).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konsonanspoznawczy: dzięki za radę ale jestem długotrwałym konsumentem, nawet wapka używam ale po diagnozie musiałem przerwać, bo głównie co czuję to jeszcze większy niepokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ponadto pytałem lekarza o CBD aby łagodzi skutki chemii, to powiedziała, że kanabidole zaburzają wyniki markerów nowotworowych - mogą je podbijać. Choć niezbyt się to u mnie sprawdza, bo nie raz byłem na teście krwi na markery rano po
  • Odpowiedz